Violeds UV LED technologie dosahuje dalšího průlomu

- Jan 12, 2021-

Violeds UV LED technologie dosahuje dalšího průlomu


V prosinci 2020, Soul Viosys právě oznámila, že výsledky testů Korea Testing Laboratory (KTL) prokázaly, že klimatizace a topný systém vybavený Violeds UV LED moduly mohou zabít 99% vzdušného přenosu v 60 metrů krychlových místnosti do 30 minut virus. Virus použitý v testu je bakteriofág PhiX174 a jeho ultrafialová dávka C se blíží SARS-CoV-2 (coronavirus 2).


7. ledna Soul Viosys oznámil, že technologie Violeds UV LED prošla novými výzkumnými testy.


Podle oficiálních zdrojů soulské viosys a SETi provedly testy v prosinci 2020 v KR Biotech, jihokorejské výzkumné instituci specializující se na baktericidní detekci nových koronavirů, které prokázaly, že technologie Violeds UV LED může rychle a účinně inaktivovat 99.437% nových koronavirů za jednu sekundu.


Během testu výzkumný tým vystavil nový koronavirus modulu Violeds UV LED po dobu 1 sekundy, 3 sekundy a 5 sekund a zjistil, že rychlost sterilizace UV LED modulu během 1 sekundy byla 99,437%.

 

Výsledky testů ukazují, že technologie Violeds UV LED je účinným prostředkem sterilizace a dezinfekce. Je vhodný pro zabíjení vzdušných virů a virů ve vodních systémech. Může být také použit v nemocničních odděleních a na dalších místech, kde jsou infikováni lidé s novou koronární pneumonií. V současné době má SETi dva dezinfekční vzorky pomocí TECHNOLOGIE UVC LED v prodeji.

Dvojice:Sanan Semiconductor a Debang osvětlení obdržel dotace pro druhou polovinu roku 2020 Další:Soul Violeds UV LED modul může zabít 99% edi vzduchu virů