Prodej cree LED obchodu je dokončen a bude přejmenován na Wolfspeed

- Mar 03, 2021-

Prodej firmy Cree LED je dokončen a bude přejmenován na Wolfspeed


Cree oznámil, že prodej LED obchodu (Cree LED) byl oficiálně dokončen. SMART Global Holdings, Inc. autorizuje a začlení značku Cree LED do obchodního portfolia SMART a Cree bude také nazváno Wolfspeed koncem tohoto roku.


Podle podmínek transakce obdrží Cree cenu 300 milionů amerických dolarů, z nichž 50 milionů amerických dolarů bude zaplaceno v hotovosti při opětovném dodání; V roce 2023 bude splacena 125 milionů amerických dolarů. Kromě toho, na základě příjmů Cree a hrubého zisku za první čtyři čtvrtletí zbývající po dodání LED, obdržel Cree podmíněnou protihodnotu (přebytečnou platbu) ve výši 125 milionů USD, která byla zaplacena v tříletých nominálních směncích.


Od oznámení transformačního plánu v roce 2018 Cree postupně nahradil Cree Lighting a Cree LED. Nyní je to kompletní rozloučení s LED průmyslem a komplexní propagace polovodičového průmyslu.


Gregg Lowe, generální ředitel cree, řekl, že dokončení této transakce je důležitou změnou v cestě Cree k transformaci a strategické postavení společnosti se dále změnilo. Cree se stane čistým globálním polovodičovým gigantem a má schopnost vést od křemíku k karbidu křemíku. Průmyslová transformace.


V současné době Cree neustále rozšiřuje výrobní kapacitu karbidu křemíku. Po dokončení výstavby továrny na materiál ústředí v Severní Karolíně a závodu Massey Mountain Mohawk Valley v New Yorku se stanou největším výrobním závodem na karbid křemíku na světě a prvním karbidem křemíku o 200 mm. Očekává se, že výrobní závod bude z provozu v roce 2022, kdy bude výrazně zvýšena výkonnost materiálů karbidu křemíku a výrobní kapacity destih.


Za zmínku stojí také to, že SMART Global Holdings, kupec Cree LED, postupně přechází na safír a aktivně spolupracuje s tchajwanskými výrobci, jako jsou Epistar, Ronda a další čipové zdroje.


Dvojice:Za účelem rozšíření prodeje společnost LG oznámila 20% snížení cen pro nové OLED televizory 2021 Další:Ceny některých osvětlovacích výrobků se zvyšují o 5%-17%