Světla tvoří prostor jasný

- Jun 07, 2017-

Nyní mnoho návrhářů v procesu návrhu interiéru, přirozeně v používání prostoru ve světle, zdá se, že zvyšuje úroveň vnitřního prostředí, bohaté světelné prostředí.

V jednoduchém stylu designu lampy Led Strip může interiér být stylovější.

Světelný pás není jen krásná role, ale také zvyšuje prostor pomocného osvětlení, aby se prostor stal jasnějším.

V kabině uvnitř zvýšení světla, Led Strip hrál roli konečného dotyku.

S kombinací světla s police, funkční a dobře osvětlovací.

Schodiště pod loketní světla, aby bylo možné vyřešit schodiště mezi problémy s osvětlením.

Většina návrhářů často používá světelný pásek pro zvýšení nepřímého osvětlení, eliminace stínů, snížení oslnění, bohatý prostor, bez ohledu na to, jak se mění moderní vzhled, nebo kvazi-světlo z principu Kellyho světla.

Nejvyšší úroveň osvětlení je - nejenom vytváří nemotorné zdi, Led Strip vypadá elegantně a lehce, ale také zdůrazňuje pocit prostoru. V těchto kouzelných "make-up", lampový design mnoha návrhářů miluje.

Design lampy je tak oblíbený designérem, není to bez důvodu Dnes, Led Strip Xiao Bian Ella, aby vám vážně Pa a Pa tento "kouzelný make-up".

Vážně řečeno, stěny čtyř způsobů osvětlení - mytí stěn, leštění, Led Strip místní zaměření na osvětlení, LED osvětlovací technologie, jsou navrženy tak, že světla jsou "velmi lehká".

Světlo může být popsáno jako "konkávní" tvar velitele!

Zvýrazněte klíč, nové a jedinečné je snaha o individualitu návrháři nadále sledovat cíl. Většina designérů nebude spokojena pouze se stěnou, leštěnou, Led Strip, zejména v místnosti, a nyní je zeď lehká, hrají dostatek kvetinové hlavy a triků, místní fanoušci osvětlují lidi ohromeni.

Světelný pás není snadno protržen, dlouhá životnost; Snadno vytvářet grafiku, text a další tvary.

Světlo může být stejně měkké jako zvlnění drátu, které lze libovolně řezat a prodloužit. Řízení temnoty, osvětlení prostoru, zdi, už nepotřebujete spoustu lamp. Světlo s jedinečným fit a skrytým Led Strip tak, aby lidé rádi žili jednoduchý život, není překvapující.

Světlá stěna je obecně vhodná pro použití v hladkém, rovnoměrném materiálu na stěně a nechtějí záměrně vytvářet stín stěnového efektu. Samozřejmě, pokud chcete stín, světlový pás se s vámi setká.

Chcete, aby váš prostor dokonce jasný a krásný nahoru, pak použít světlo Variety osvětlení zdi to


Dvojice:LED Lineární trubice Provozní proud není Další:LED lineární lustr se přizpůsobí různým teplotám