Lampu lze vyjmout a rozšířené

- Aug 08, 2017-

Světlo je LED lampa s zvláštní Vacín přivařeny k mědi nebo pásu karet flexibilní desce nad a pak připojen k napájení světla, protože jeho tvar, když světlo jako světlo kapely s názvem.

V počátku procesu je pájka indikátor LED na měděný drát, a pak dát na PVC potrubí nebo použití zařízení, které přímo tvoří, dvě kruhové a ploché, název podle počtu mědi a tvar lampy rozlišovat mezi dvěma čarami, volal druhý linka, Led Strip před kruh, kolem dva řádky; na přední straně plochý slovy ploché, druhý řádek. A později se vyvinul do flexibilní deska že FPC k tomu dopravce, kvůli jeho technologie zpracování jednodušší, snazší ovládání kvalita, delší životnost, vyšší barvu a jas a postupně nahradit starší technologie zpracování, postupně stává trendem.

Protože světla jsou obecně nad svařovací LED, takže existuje mnoho nazývá LED světla s Led pruhem ale protože podstatné jméno je příliš dlouhé a zjednodušen na lehký pás.

LED páska klíčové vlastnosti a výhody:

1, měkká, jako drát jako curl;

2, snížení a rozšíření;

3, žárovky a okruh je zcela pokryta ohebného plastu, izolace, vodotěsné provedení Led Strip, využití bezpečnosti;

4, silné povětrnostní odolnost;

5, není snadné zlomit, dlouhý život,

6, snadné dělat grafiku, text a jiné obrazce.

Aplikace:

Byl široce používán v budovy, mosty, silnice, zahrady, nádvoří, podlahy, stropy, nábytek, auta, rybníky, pod vodou, reklamy, značení, značky a tak dále, Led Strip na různých festivalech, jako jsou Vánoce, Halloween, Valentýn, Velikonoce, národní Den, atd. přidány do radosti a sváteční atmosféru, to je houževnatý vitalitu do dekorace, stavebnictví, reklama, Led Strip dárek pět výhod trhu komerční a exportovat do Japonska, Evropská unie, Austrálie a další země a oblasti. Široce používané v těle na chodbě, mosty, plot, hotelů, lesní zahrady, taneční sály, reklamní dekorace a jiných místech.

specifikace:

Jsou kulaté dva řádky, kulaté tři řádky, rovnou tři řádky, plochá čtyři řádky; Barva červená, zelená, modrá, žlutá, bílá, barevné a tak dále. Průměr: 10mm---16mm


Dvojice:Je vysoké využití světlo Downlight 104mm Další:MaxLite zavádí řadu řešení osvětlení LED Sign