Lampu lze stočený jako drát

- Oct 17, 2017-
Světlo je LED lampa s zvláštní Vacín přivařeny k mědi nebo pásu karet flexibilní desce nad a pak připojen k napájení, Led Strip kvůli jeho tvaru, kdy světlo jako světlo kapely s názvem.

Počátkem procesu je pájka indikátor LED na měděný drát a pak dát na PVC potrubí nebo používání zařízení přímo tvoří, kolo a dva ploché, Led Strip titul podle počtu mědi a tvar lampy rozlišovat mezi dvěma čarami zvané t ten druhý řádek, kolem před kruhem, to znamená, kolem dva řádky; byt v přední ploché slovy ploché, druhý řádek. A později se vyvinul do flexibilní deska že FPC k tomu dopravce, kvůli jeho technologie zpracování jednodušší, snazší ovládání kvalita, delší životnost, vyšší barva Led Strip a jas a postupně nahradit starší technologie zpracování, postupně se stává trendem.

Protože světla jsou obecně nad svařování, LED, takže existuje mnoho nazývá LED světla s, ale proto, že podstatné jméno je příliš dlouhé a zjednodušené do lehké pásu.

Klíčové vlastnosti a výhody:

1, měkká, jako drát jako curl;

2, snížení a rozšíření;

3, cibule a okruh je zcela pokryta ohebného plastu, izolace, vodotěsné provedení, použití zabezpečení;

4, silné povětrnostní odolnost;

5, snadno k prasknutí, dlouhá životnost, 6 Led Strip snadno vyrábět grafiku, text a jiné obrazce.

LED páska aplikací:

Byl široce používán v budovy, mosty, silnice, zahrady, nádvoří, podlahy, stropy, nábytek, auta, rybníky, pod vodou, reklamy, značení, a tak dále podle směrovek na různých festivalech, jako jsou Vánoce, Halloween, Valentýn, Velikonoce, státní svátek, atd. přidala radost a sváteční atmosféru, Led Strip je houževnatý vitalitu do reklamy, dekorace, stavební, komerční, dar pět výhod trhu a vyvážených do Japonska, Evropské unii, Austrálie a další země a oblasti. Široce používané v tělesné kontury, mosty, plot, hotely, lesní zahrady, taneční sály, umístí reklamní dekorace.

specifikace:

LED Strip pravidelné kulaté linie, kulaté tři řádky, plochá tři řádky, plochá čtyři řádky; Barva červená, zelená, modrá, žlutá, bílá, barevné a tak dále. Průměr: 10mm---16mm


Dvojice:Světlo s silné povětrnostní odolnost Další:OSRAM LED Engin Inc získala