Kapela lampu lze vyjmout a rozšířené

- Aug 18, 2017-


Lampa pás se odkazuje na použití LED lampa, zvláštní zpracování řemeslo svařovat v měděný drát nebo pás karet flexibilní obvod desky nad, pak připojuje napájecí zdroj zářit, protože její světelné obrazce jeden druh světla kapely a jméno.

Nejstarší technologie, je svar LED měděného drátu, pak PVC trubka nebo zařízení přímo tvořil, existují dva druhy kruhové a ploché, Led Strip své označení podle počtu měděného drátu a tvar lampy kapely rozlišovat , dva řádky volal druhý řádek, Led Strip kruh před s kruhem, to znamená, kolo druhé, plochý vpředu plochý slovy, byt druhé vrstvy. Později se vyvinul v flexibilní deska, která je FPC udělat dopravce, protože technologie jejího zpracování je jednodušší, kvalita je snazší na ovládání, delší život, barvu a jas vyšší a postupně nahrazují dřívější zpracování procesu, postupně se stal trend.

Lampa pás je druh svítilny, který používá plavidlo zvláštní zpracování k výrobě, tento typ lampy dárky je obecně tvar čáry. Světelný pás v našem každodenním životě je velmi časté, Led Strip je relativně jednoduché zpracování technologie, kvalita snadněji ovládaných lamp. Životnost lampy pásu bude delší než obyčejné lampy a barvy a jas jsou vyšší.

Lampa pás se odkazuje na použití plavidla zvláštní zpracování svařovat v měděný drát nebo pás karet flexibilní obvod desky nad, pak spojuje svítící, zdroj napájení Led Strip, protože jeho svítící tvar je například světlo kapelu a název.

Hlavní rysy světla kapely:

1, měkká, může kroutit jako drát

2, lze vyjmout a odloženo

3, cibule a okruh jsou plně popsány v ohebného plastu, izolace, vodotěsné provedení Led Strip, použít bezpečnostní

4. silné klimatické odolnosti

5, není snadné k prasknutí, dlouhá životnost

6, snadné dělat grafiku, text a jiné modelování.

Výhody světelného

Lampa pás má také jako základní výhodou lampy: svítící barva je proměnlivé, mohou upravit světlo, můžete ovládat změnu barvy, může zvolit jednobarevné a RGB efekt přináší životní prostředí barevné vizuální efekt.

Lampa pás byl široce používán v oblasti budov, mostů, silnic, zahrady, nádvoří, podlahy, stropy, nábytek, automobily, rybníky, pod vodou, reklamy, Vývěsní tabule, tabulky, značky, atd., pro dekorace a osvětlení k různým slavnostním činnosti, jako jsou Vánoce, Halloween, Valentýn, Velikonoce, národní den a jiné přidané nekonečnou radost a sváteční atmosféru, aby houževnatý vitalitu do reklamy, dekorace, stavební, komerční, dárky, pět dominantní trh, a exportovat do Japonska, Evropská unie, Led Strip Austrálie a dalších zemí a regionů. je široce používán v budově, mosty, šerm, hotely, zahrady, taneční sál, reklamu a dekorace. Lampa pás je zvláštní zpracování technologie, Led Strip hlavně zpracováním pasu kapku světla svařování na měděný drát, chcete-li vytvořit řadu obvodové desky.


Dvojice:Pohled na vliv vnitřního LED osvětlení Další:Světlo je plné pohybu