Vývoj Led Stripu

- Jun 26, 2017-

Páska Led Strip se týká sestavy LED v pásu FPC (deska s pružnou deskou) nebo desky s plošnými spoji, protože tvar výrobku se podobá pásku pojmenovanému stejným způsobem. Protože dlouhá životnost (obecně normální životnost 8 až 10 milionů hodin), zelená a postupně v různých dekorativních průmyslových odvětvích snížila nápadná postava.

Led Strip světlo s konvenční sekcí je rozděleno na flexibilní LED světla a LED světlo bar dvě, ale obecně také zahrnuje použití drátu spojující staré LED světla, jako jsou ploché třívodičové 4,3 W / m, ploché čtyřžilové 6,48 W / m, plochý pět 8,64W / metr světelný pás a tak dále ..

1.flexibilní LED světla s FPC je dělat montážní obvod desku, s SMD LED sestavy, tloušťka výrobku je pouze mince tloušťka, žádný prostor; obecná specifikace jsou 30 cm dlouhá 18 LED, 24 LED a 50 cm dlouhá 15 LED, 24 LED, 30 LED a tak dále. Tam jsou 60 cm, 80 cm, atd., Různí uživatelé mají různé specifikace. A může být libovolně řezán, může být libovolně rozšířen a světlo není ovlivněno. Materiál FPC je měkký, lze ho ohýbat, skládat, navíjet, pohybovat se v trojrozměrném prostoru a teleskopicky a nerozbitně. Vhodné pro nepravidelná místa a malý prostor k použití, ale také kvůli své libovolné ohýbání a navíjení, vhodné pro jakoukoli kombinaci reklamy v různých dekorativních vzorcích.

2.Led Strip 5050 bar je vyroben z desky s deskami z desek plošných spojů, LED užitečné patch LED sestavy, ale také užitečné in-line LED sestavení, v závislosti na potřebě různých komponent. Výhody tvrdého světelného pruhu jsou poměrně snadné fixovat, zpracování a instalace jsou pohodlnější; nevýhoda není volná ohýbat, není vhodná pro nepravidelná místa. 12 LED, 30 LED, 36 LED, 40 LED a tak dále řadu specifikací; s přímé LED diody má 18, 24, 36, 48 a jiné různé specifikace, tam jsou pozitivní boční, boční světlo, také známý jako světlá zeď velké.


Dvojice:104mm tubová lampa je vhodná pro supermarkety Další:Světlo s silné povětrnostní odolnost