Barva LED lampy je bohatá

- Sep 20, 2017-


Výhody LED lampy

1: Lampy šetrné k životnímu prostředí

Tradiční fluorescenční trubice obsahují spoustu rtuťových výparů, pokud se rozpadnou rtuťové páry do atmosféry, což způsobí znečištění. Ale LED lampy vůbec nevyužívají rtuť a produkty LED neobsahují škodlivé látky, jako je olovo, skořápka může být také recyklována, životní prostředí nezničí roli. LED trubice je uznávána jako zelené osvětlení 21. století.

2: Méně ohřevu

Tradiční svítidla jsou vyrobena z wolframového vlákna, budou produkovat hodně tepelné energie a LED osvětlení dosáhne 140lm / w, lehký přepočet rychlosti, povrchová teplota produktu 60 ° C, LED Tube nevyrábí ultrafialové paprsky, dokument, oblečení neprodukuje jev blednutí.

3: Žádný šum

LED lampy nebudou produkovat šum, LED Tube pro použití přesných elektronických zařízení pro příležitost pro dobrou volbu. Vhodné pro knihovnu, kancelář a jiné příležitosti.

4: Ochrana očí

Konvenční zářivky používají střídavý proud, takže produkují 100-120 blesků za sekundu. LED lampa pracující s konstantním proudem, LED Tube je přímá přeměna střídavého proudu na stejnosměrný proud, účinně snižuje selhání LED světla, začíná rychle, bez blikání, chrání oči.

5: Žádné potíže s komáry

LED lampa nebude produkovat ultrafialové světlo, infračervené světlo, jako je záření, bez rtuti a dalších škodlivých látek, méně tepla. Takže na rozdíl od tradičních lamp, LED Tube existuje mnoho komárů kolem zdroje světla. Interiér bude čistší a čistší.

6: Rozsah širokého napětí

Tradiční zářivka svítí vysokým napětím uvolněným usměrňovačem a při poklesu napětí nelze svítit. a LED lampy mohou být rozsvíceny v určitém rozsahu napětí (jako je AC 85-265V)

7: Provincie Electric Life dlouhá

LED svítilna je spotřeba energie tradičních zářivkových svítidel pod jednou třetinou, životnost je také tradiční zářivkou 10 krát a tradiční zářivka je v podstatě konzistentní, LED Tube normální životnost více než 30 000 hodin, úspora energie až 70%, lze použít bez náhrady, snižovat náklady na práci, vhodnější pro obtížné nahrazení příležitosti.

8: Silný a bezpečný

LED světlo tělo sám je použití epoxidové pryskyřice spíše než tradiční sklo, robustnější a spolehlivější, i když rozbité na podlaze led nebude snadno poškozen, může být bezpečně použit.

9: Dobrá všestrannost

Typ LED lampy, velikost a tradiční zářivky, LED Tube může nahradit tradiční lampy.

10: Barevné

Využijte plného využití barevných předností LED, které vytvářejí různé světelné efekty.


Dvojice:LED zářivka vhodné pro příležitost v knihovně Další:Rychlost přenosu světelných světel T8 LED vyšší