Chip Workshop Hunan San'an Polovodičový projekt je zakončena

- Jan 24, 2021-

Plná výroba se očekává v červnu! Čip workshop Hunan San'an Semiconductor projektu je zakončena


19., největší jediný M2B čip závod Hunan San'an Semiconductor projektu byl zakončen. To znamená dokončení hlavní části nabídky I hunan San'an třetí generace Semiconductor Industrial Park Project (Fáze I), a očekává se, že bude plně uveden do provozu v červnu tohoto roku.


Uvádí se, že závod se rozkládá na ploše 23.200 metrů čtverečních, stavební plocha 52.300 metrů čtverečních, a velká ocelová střecha plocha 16.500 metrů čtverečních.


Před tím, Hunan Sanan Semiconductor Project (Fáze I) nabídka sekce I postupně dokončil m3 zařízení balení závod, M4 křemíku růst rostlin a hlavní strukturu rozprašování rostlin.


Má se za to, že Hunan San'an Semiconductor Projekt pokrývá plochu 1000 akrů a má celkovou investici ve výši 16 miliard juanů. Projekt je konstruován ve dvou fázích, zejména včetně substrátů (karbid křemíku), epitaxních, čipových a obalových výrobních základen s nezávislými právy duševního vlastnictví.


Poté, co je projekt dokončen a uveden do výroby, bude tvořit průmyslové měřítko více než 10 miliard juanů, a řídit výstupní hodnotu předcházejícího a navazujícího podpůrného průmyslu překročit 100 miliard juanů.

Dvojice:Cree na konci roku změní svůj název na Wolfspeed a pevně přejde ke třetí generaci polovodičů Další:Signify je Tupelo, USA závod zastaví výrobu, zahrnující indoor professional osvětlení produkty