T8 LED Tube je uznáván jako generace produktů ochrany životního prostředí špičkových produktů

- Sep 11, 2017-

Tento světelný zdroj v pevném stavu je druh polovodičového typu typu n, který může být elektricky vodivý a je tvořen valencí křemíku s fosforem, germaniem nebo jinými vzácnými atomy. Tato syntéza se nazývá obilí. Pokud jsou oba konce spojení n kladné, napětí T8 LED Tube se objeví od bodu spojení. Různá data a plány probíhají v různých barvách světla a intenzity. Nyní světlost lampy T8 splňuje náhradní žárovku pro použití v osvětlení.

Jaké jsou výhody trubky LED T8

Úspora energie: spotřeba energie T8 LED lampy je velmi nízká, spotřebovává méně než 0,1W. T8 LED lampy mají vysoký světelný výkon. Díky svým přirozeným vlastnostem silné směrovosti mají T8 LED lampy vyšší energetickou účinnost než ostatní zdroje světla při použití osvětlení.

Žárovka a žárovka jsou ve světelném světle a světla jsou ztracena ve světelné soustavě, absorbovány lampou nebo ze svítidla do oblasti neuplatnění. Mnoho lamp, T8 LED Trubka včetně vestavěné lampy, mřížky světla a konzoly, stav ztráty čísla $ není neobvyklý. T8 LED trubice, protože je přímým světlem, nepotřebuje reflektor a difuzor, dobré osvětlení T8 LED lampy a systémy mohou být užitečnější pro předání světla do oblasti politiky.

Environmentální

T8 LED trubka je vyrobena z netoxických dat. Oznámil, že teplo je velmi malé, ne jako žhavící paprsek, který odpadá příliš mnoho tepla, T8 LED Tube není jako fluorescenční lampy kvůli spotřebě vysokoenergetických a toxických plynů, ani jako neonová lampa vyžadující vysoké napětí a jednoduché poškození, byla uznána jako generace ekologicky šetrných výrobků high-tech.

Konsolidace trvanlivosti

LED trubka T8 je zcela zapouzdřena uvnitř epoxidové pryskyřice, která je silnější než žárovky a zářivky. T8 LED Tube Těleso lampy také neuvolnilo některé, tyto vlastnosti činí T8 LED lampa může říct, že není snadné poškodit.

Malá velikost / široce použitá

T8 LED lampa je v podstatě malý čip je zapouzdřený do epoxidové uvnitř, takže je velmi malý, velmi lehký. Může být použit při konstrukci vzhledu světelného těla; budovy, dálnice, mosty, orientační body, symbolizující konstrukci světelných zdrojů; T8 LED Tube reklamní stereo slovo, logo, indikující světelný zdroj, obchodní prostory, letiště, stavební inženýrství, metro, nemocnice, hotel, nákupní centra, náměstí, Komunikace, přenos signálu a jiné využití zdroje světla.


Dvojice:Lineární LED lustr s DC Drive Další:LED Linear Downlight Light Zdroj barvy je dobrý