Signify je Tupelo, USA závod zastaví výrobu, zahrnující indoor professional osvětlení produkty

- Jan 23, 2021-

Závod Společnosti Signify Tupelo v USA zastaví výrobu, zahrnující výrobky pro profesionální osvětlení v interiéru


Podle zpráv zahraničních médií, v reakci na současnou dynamiku trhu v osvětlovacím průmyslu, společnost Signify pozastaví výrobu ve svém závodě v Tupelo, Mississippi, USA.


Před koncem třetího čtvrtletí tohoto roku bude výroba řešení profesionálního osvětlení DayBrite a Chloride v závodě Tupelo City postupně převedena do závodu v San Marcos v Texasu a monterrey v Mexiku. ) továrna.


Tento převod zahrnuje také výzkum a vývoj některých vnitřních osvětlení a prodej, marketing, IT týmy a klíčové výzkumné a vývojové práce budou i nadále prováděny v Tupelu.


Společnost Signify uvedla, že v pozadí neustálé transformace osvětlovacího průmyslu je tato změna nezbytná k tomu, aby společnost Signify pomohla dosáhnout synergie mezi výrobní základnou a vývojem nových produktů, zlepšit efektivitu a lépe sloužit zákazníkům. Kromě této úpravy výroby společnost Signify v poslední době prošla některými změnami v dalších aspektech, včetně personálních změn a úprav cen.


Před několika dny, Signify oznámila, že David Grinstead, vedoucí kanadského trhu, odejde do důchodu na konci tohoto měsíce a bude nahrazen Martin Stephenson. Martin také působí jako vedoucí severoamerického podnikání společnosti Signify v oblasti systémů a služeb (North American Systems & Services).


Podle zpráv se Martin připojil ke společnosti Signify v roce 2019 a má rozsáhlé zkušenosti v oblasti rozvoje podnikání, strategie a udržitelného rozvoje. Kromě toho se společnost Signify v reakci na tlaky na náklady, nedostatečnou kapacitu dodavatelského řetězce a nedostatek pracovních sil způsobený epidemií rozhodla zvýšit ceny některých produktů. Na americkém trhu vzrostly ceny tradičních osvětlovacích výrobků v průměru o 5 %; ceny svítidel, předřadníků a produktů EvoKits vzrostly v průměru o 6 %; a ceny LED světel a elektronických výrobků vzrostly v průměru o 3%. Zvýšení cen bude realizováno od 15. února.


Na tchajwanském trhu tchajwanská společnost Signify rovněž oznámila oznámení o zvýšení cen s nárůstem o 3-10%, s účinností od 1. Mezi cenově upravené produkty patří speciální/tradiční/LED světelné produkty Philips, led komponenty Philips, lampy a další produkty.

Dvojice:Chip Workshop Hunan San'an Polovodičový projekt je zakončena Další:Společnost Osram zvyšuje výkonnostní pokyny pro fiskální rok 2021 a srovnatelné zvýšení tržeb o 10–14%