Usadil se ve Vietnamu, první zámořská továrna Lehman Topsun úspěšně uvedla do výroby

- Feb 05, 2021-

První zámořská továrna Lehman Topsun se usadila ve Vietnamu a úspěšně se dostala do výroby


Rozumí se, že v souvislosti s celosvětovou "antiemedií" a novým hospodářským normálem si provoz a vývoz společnosti Shenzhen Tuoxiang Technology Co., Ltd. (dále jen "Lehman Tuoxiang"), dceřiné společnosti lehman Optoelectronics, nadále udržuje dobrou dynamiku.


Nedávno byla úspěšně dokončena a uvedena do zkušební výroby Lehman Topshare Vietnam Co., Ltd. (dále jen "Ledman Vietnam Topshare"), plně vlastněná led výrobní základna investovaná a založená ve Vietnamu, která otevřela novou cestu pro zámořskou expanzi Lehman a propagovala zámořské nové uspořádání pro výrobu a zahraniční prodej.


Podle údajů je Lehman Vietnam Topshare high-tech společnost integrující výzkum, vývoj, výrobu a prodej LED aplikací. Jeho výrobky zahrnují především vnitřní osvětlení a venkovní osvětlení, včetně různých aplikací ve vzdělávacím osvětlení, průmyslovém a zemědělském osvětlení. LED zářivky, LED panelová světla, LED svícení, LED high bay světla, LED protipovodňová světla, LED pouliční osvětlení a další produkty.


Lehman Viet Nam Tuoxiang nakonec vybral místo a usadil se v Haiphongu, třetím největším městě Vietnamu, sousedícím s největším přístavem v severním Vietnamu, který pokrývá plochu asi 10 000 metrů čtverečních, vybavený novým vysoce přesným výrobním zařízením a pokročilým kontrolním zařízením, jako je integrace koulí a IES. Ověřovací zařízení. Po počáteční výrobě bude vytvořeno více než 300 pracovních míst.


Ve srovnání s ostatními zeměmi jihovýchodní Asie je Vietnam nejblíže Kuang-tungu a dokonce i deltě Perlové řeky. Hraničí s Yunnan a Guangxi, má pohodlnou lodní dopravu a má krátkou logistickou výhodu dodavatelského řetězce, která může maximalizovat podíl vedlejších účinků čínské výroby.


Společnost Lehman Optoelectronics uvedla, že zahraniční investice a výstavba továren znamenaly pro Lehman oficiální spuštění nového plánu zahraničního rozvoje. Nová továrna bude čelit obchodním bariérám s konkurenční nákladovou výhodou. Na pozadí de-globalizace obchodu účinně uhodí přírůstkovou poptávku zákazníků na zámořských trzích a pomůže společnosti Lehman dále rozvíjet trh jihovýchodní Asie, posilovat jeho globální vliv a image značky.

Dvojice:Ceny některých osvětlovacích výrobků se zvyšují o 5%-17% Další:LED má širokou škálu aplikací a postupně se objevuje při aplikaci pomoci při fyzikální terapii