Samsung Re-plány UV LED pro domácí spotřebiče v roce 2021

- Dec 06, 2020-

Podle Korean News, Samsung Electronics snížila počet domácích spotřebičů pomocí UV LED diod, které budou zahájeny v příštím roce od svého původního cíle v příštím roce.

 

V reakci na pandemii COVID-19 společnost plánuje instalovat až 20% až 30% UV LED diod do nových domácích spotřebičů zahájených v 2021 v září 2020. Ale snižuje počet modelů, které budou instalovat UV LED diody, ale rozšiřuje svůj rozsah aplikací na základě reakce trhu. Společnost Samsung nedávno začala testovat instalace UV LED na domácích spotřebičích, které budou zahájeny v příštím roce. Pouze jeden model každé produktové řady je plánováno použití UV LED.

 

Společnost testuje UV-C LED diody (250-280nm) na některých domácích spotřebičích, včetně chladniček, čističů vzduchu, klimatizačních zařízení, praček a čisticích prostředků na otřete. Společnost nainstalovala UV LED diody na své vlastní chladničky a AirDresser. Vzhledem k tomu, že je obtížné odhadnout odezvu trhu a dezinfekční účinek, je při použití UV-C LED diod přijat konzervativnější plán. Pokud je účinnost LED UV-C diod nižší, než se očekávalo, společnost Samsung také zvažuje použití UV lamp.


Dvojice:Roční růst výstupní hodnoty LED osvětlení zařízení je téměř 40% Další:CREE prodává své podnikání v oblasti LED osvětlení společnosti SGH