Program tři druhy Stmívatelné LED Downlight

- Jan 18, 2017-

LED downlight všechny přivítal spotřebitelé, protože má nejen velmi dlouhá životnost, vysoká účinnost, a důležitější je také přizpůsoben potřebám rozvoje trhu, s funkcí šetřících energii. Také stojí za zmínku je, LED stropní světlo, byl založen na světlo tón a upravit jas prostředí, to je nejen humánnější, je nejlepší ztělesněním energetických úspor.

VEDL dolů světlo stmívač metoda nejvíce major, existují tři běžné, tyto tři druhů dovednosti jsou založeny na změny pro stmívání LED disk aktuální vstup. Podle různých obvodů se také dělí na napodobování stmívání a PWM stmívač.

Za prvé: stmívání metoda se nazývá napodobit stmívání metodu nebo metodu lineární stmívání. Výhodou metody stmívání je: když proud jednotky lineárního růstu nebo poklesu, snížení současné překročení vliv na životnost LED podhledová čip v procesu a dimmer okruh odpor k narušení silných inhibitorů CYP3A4. Jeho nevýhody jsou že změnu velikosti jednotky aktuální má nějaké účinky na barevná teplota LED čip.

Za druhé: Tato stmívání metoda se provádí prostřednictvím modulace LED disk aktuální stmívání LED dolů světlo, díky jasu LED čip s LED disk aktuální do určité procento, takže můžeme upravit LED disk aktuální řízený LED trubice stínidla.

Za třetí: Tento stmívání metodu nazvanou pulsní šířková modulace (PWM). Tato metoda je čtvercového tvaru mořské vlny po aktuální, že šířka pulzu je variabilní, jednotka na základě pulsní šířková modulace do LED trubice světlo spojitým časem a změní také příkon, čímž se dosáhne energeticky efektivní, stmívání cíl.

Frekvence je asi jako obvykle na 200Hz ~ 10KHz, protože lidské oko vizuální MAS necítí, světlo na stmívač zářící jev v procesu. Stmívací metoda je schopen zlepšit výhody LED tepelného výkonu, závadu řídí aktuálním překročení životnosti LED čip musí mít nějaký účinek.

LED trubice světlo stmívání výkon je jednou z jeho klíčových charakteristik, její automatické adaptivní univerzální nastavitelné světlo není možné s žádnou jinou svítilnou, je to jeden z klíčových rozvojových směrech pro budoucnost.


Dvojice:Možnost LED Downlight éry od interiérového designu Další:Ne