Ceny některých osvětlovacích výrobků se zvyšují o 5%-17%

- Mar 01, 2021-

Ceny některých osvětlovacích výrobků se zvyšují o 5%-17%


Dne 26. února vydala společnost Signify (China) Investment Co., Ltd. oznámení o úpravě cen produktů značky Philips "About: 2021" svým regionálním kancelářím a různým distribučním kanálům a koncovým uživatelům a oznámila, že některé osvětlovací produkty budou vydány od 5. března 2021. Cena se bude zvyšovat ze dne na den.


"Oznámení" ukazuje, že jak se globální epidemie nové koruny nadále šíří, všechny hlavní komodity v oběhu čelí růstu cen a tlakům na dodávky. Jako důležitý výrobní a živý materiál byly také výrazně ovlivněny náklady na osvětlovací výrobky. Nerovnováha nabídky a poptávky způsobila nárůst cen různých surovin, jako je polykarbonát a slitina podílející se na výrobě osvětlovacích výrobků, a obecný nárůst nákladů na mezinárodní dopravu. Superpozice těchto více faktorů způsobila relativně vysoké náklady na světelné zdroje a světelné produkty společnosti Philips Lighting. Velký dopad.


Společnost Philips Lighting se proto rozhodla od 5. března 2021 upravit navrhované maloobchodní ceny některých tradičních světelných a prázdných světelných řad. Výrobky, jejichž ceny jsou tentokrát upraveny, zahrnují především 16 výrobků, včetně předřadníků, pohárů na lampy a halogenových wolframových trubek, infračervených žárovek, energeticky úsporných lamp, venkovních zdrojů světla HID a zářivek. Zvýšení cen se pohybuje od 5% do 17%.


Společnost Philips Lighting se navíc rozhodla upravit navrhované maloobchodní ceny některých produktových řad LED osvětlení od 16. března 2021. Produktová řada LED osvětlení, která tentokrát prochází úpravami cen, zahrnuje 20 produktů ve třech kategoriích: "LED lampy, LED světelné zdroje, LED napájecí zdroje a moduly", s růstem cen v rozmezí od 4% do 7%.


Podle leDinside oznámilo ústředí společnosti Signify na konci prosince 2020, že zvýší ceny produktů na trhu USA, zejména s portfolii profesionálních světelných produktů. Mezi nimi vzrostly ceny tradičních lamp a lampionů v průměru o 5%; ceny lamp, předřadníků a výrobků EvoKits vzrostly v průměru o 6 %; a ceny LED lamp a elektronických výrobků vzrostly v průměru o 3 %.


V lednu tohoto roku vydala společnost Taiwan Signify také oznámení o zvýšení ceny produktu, to znamená, že cena bude od 1. února upravena, zejména pokud jde o speciální / tradiční / LED produkty světelného zdroje Philips, komponenty PHILIPS LED, lampy a další produkty.


Dopad nárůstu surovin pokrývá všechny oblasti života. Ceny výrobků dosud zvýšilo mnoho společností spojených s osvětlením doma i v zahraničí. Očekává se, že v budoucnu bude růst cen vydávat více značek osvětlení.


Dvojice:Prodej cree LED obchodu je dokončen a bude přejmenován na Wolfspeed Další:Usadil se ve Vietnamu, první zámořská továrna Lehman Topsun úspěšně uvedla do výroby