Osvětlení OPPLE spojuje ruce s Huawei, aby posunulo nové produkty

- Jan 01, 2021-

Osvětlení OPPLE spojuje ruce s Huawei, aby tlačilo nové produkty


Nedávno oficiální zprávy o osvětlení OPPLE ukázaly, že na slavnostním předávání cen HUAWEI HiLink Eco Partner Award byla společnost OPPLE Lighting pozvána k účasti na exkluzivním partnerovi Huawei Smart Selection v oblasti osvětlení. Obě strany se opět strategicky spojily s Huawei Smart Selection na základě předchozí spolupráce. Pro celý domácí systém obě strany spolupracovaly na vývoji inteligentního domácího systému HUAWEI HiLink založeného na technologii Bluetooth na propagaci online a offline propagace inteligentních domácností a modernizaci spolupráce omnikanálového maloobchodu.


V současné době se do nákupního centra Smart Selection Mall společnosti Huawei a prostřednictvím offline obchodů huawei a integračních kanálů třetích stran dostala řada produktů osvětlovací technologie OPPLE, aby spotřebitelům přinesla barevnější možnosti inteligentní domácnosti.


Za zmínku stojí, že 28. prosince společnost OPPLE Lighting spolupracovala s HUAWEI HiLink na uvedení nového produktu Huawei Smart Selection Eco-Huawei Smart Selection Op Smart Ceiling Light, který poskytuje člověkem orientovaný pohodlný světelný zdroj, vytváří více scénických režimů a kontrolních metod a realizuje inteligenci. Spojení scény umožňuje lidem vychutnat si zdravý, pohodlný a pohodlný inteligentní domácí život.


Vzhledem k tomu, že řešení inteligentních domácností společnosti OPPLE lighting jsou stále úplnější, od počátečního inteligentního ovládání jediné lampy až po novou formu založenou na scéně, přinese humánnější inteligentní zážitek z osvětlení. Tyto změny dále podpoří hloubkovou spolupráci mezi opple lighting a HUAWEI HiLink, upgrade z prodeje jednoho produktu na plné domácí systémy a další rozšíření na všesměrové kanály, což dále pomůže urychlit implementaci inteligentních domácností.
Dvojice:Výzkum zjistil, že nová technologie nanočástic může zlepšit LED světelný výkon a životnost Další:Odhaduje se, že globální výstupní hodnota LED vzroste v roce 2021 o 3,8 % ročně