OPPLE zahajuje další pár mimořádné LED světel - povodňových světlo EcoMax II

- Jun 26, 2017-

OPPLE, globální integrované osvětlení řešení společnost a jeden z předních světovýchLED osvětleníznačky ve středu představil další sadu pokročilých světla the Flood Light EcoMax II. Tyto jsou považovány za některé z nejlepších možností mezi jejich sortiment profesionálních svítidel.

Flood Light EcoMax II má tenký a kompaktní design s robustní kryt a rafinované dokončit povlak. Tím se výrobek, odolné proti vibracím, odolné větru a rez důkaz. Spolu s tímto je vybaven vynikající Tepelný management pro stabilní výkon. Adaptabilní instalace usnadňuje opravu avýsledkyv 50 % nižší spotřebu energie a delší životnost.

SpotLight HJ je nově navrženým LED světlo s vestavěným složené oko objektivu, který se zaměřuje na kontrolu přesné lehký tvar spolu s rovnoměrné rozložení světla. Nejen to, chladič její lití hliníková pomáhá kontrolu tepla, což umožňuje lepší účinnost.

Jeden z jeho nejlepšíchfunkceje jeho rotační kapacity. Může to být otočené 355 stupňů horizontálně a 35 stupňů vertikálně který podporuje flexibilní nastavení pro zvýraznění osvětlení. Taková světla může pomoci v různých zobrazení plochy a aplikací. Ty jsou k dispozici ve více možností úhel paprsku a pravomoci.

Zaplaví světlo EcoMax II, je nejlepší si Opple osvětlení produktů. Jsou součástí našich nejprogresivnějších profesionálních LED svítidel. S takovou efektivní a udržitelnéfunkcejsou to jistě na trhu.


Dvojice:Světlé proužky jsou široce používány v budovách Další:Úspora energie LED lampy T5 je značná