Nové LED světlomety se blíží

- Dec 31, 2020-

Nové LED světlomety se blíží

Novinky z 28.12.2020, odolné, lehké a výkonné světlomety využívají nejmodernější technologie, což je hlavní inovace pro pohyblivé osvětlení v nebezpečných oblastech. Lampa může být orientována tak, aby dosáhla cílového výkonu 5 600lm, a má robustní, snadno udržovatelnou konstrukci. To také váží pouze 9 kg, což znamená, že je snadno se pohybovat.


Ken Eddleston, vedoucí odborník na osvětlovací produkty ve společnosti Chalmit, vysvětlil: "Doufáme, že na trh nebezpečného průmyslu přineseme trvanlivé a výkonné osvětlovací zařízení a dosáhneme toho prostřednictvím reflektorů Luna LED. Tento cíl. Jeho úroveň krytí IP66 a IP67 znamená, že je prachotěsná a může zabránit silnému vodnímu postřiku a ponoření. Prošel certifikací ATEX a IECEx a může být použit v zónách 1, 2, 21 a 22, takže je vhodný pro palivové nádrže, ropné rafinérie, chemické závody a pobřežní plošiny a mnoho dalších nebezpečných míst."


Hliníková konstrukce lampy námořní třídy byla testována testem IK10 proti kolizi, je robustní a odolná a pracuje při extrémních teplotách od -20 °C do +59,5 °C. Lampa je také prachotěsná, vodotěsná a nízká spotřeba energie.


Různé délky kabelů a zástrčky lze zakoupit se světly pro usnadnění pohybu a přizpůsobení různým napětím. Poskytuje úhel paprsku 50o pro dosažení cíleného širokoúhlého osvětlení. Kromě toho lze spojit více světelných zdrojů, aby se osvětlila větší plocha.


Ken dospěl k závěru: "Luna bude zářit, když to nejvíce potřebujete, takže pracovníci v nebezpečných prostředích jsou v bezpečí a každý může pracovat přesně a přesně." Na požádání mohou dočasné světlomety Luna LED poskytnout 24 nebo 48 LED diod. 48 LED varianty mají nezávislé LED motory, které zajišťují konečnou spolehlivost pole - pokud je jedna LED deska vynechána, druhá bude i nadále osvětlovat oblast.

Dvojice:Nový průlom! Proprietární Flip Chip Micro LED výtěžnost VueReal překračuje 99,9% Další:UGR a řešení, jak to snížit