MiniLED urychluje komercializaci, HC Semitek nezastaví výrobu letos na jaře

- Jan 16, 2021-

MiniLED urychluje komercializaci, HC Semitek nezastaví výrobu letos na jaře


MiniLED urychluje komercializaci, HC Semitek nezastaví výrobu letos na jaře Shanghai Securities News oznámila, že po dvou letech ticha, LED průmysl předznamenal oživení. Příslušná osoba výrobce LED čipů HC Semitek nedávno uvedla, že společnost vydala oznámení, že výroba se letos nezastaví během jarního festivalu a několik segmentů navazujících trhu je velmi dobré.


Příslušná osoba odpovědná za výrobce LED v pevninské Číně se domnívá, že současná poptávka na trhu miniled je silná a výrobní linky společnosti související s ní jsou plně naloženy a v prvním čtvrtletí tohoto roku by měl být dobrý příspěvek na příjmy. Pokud se navazující aplikace mohou dále zvyšovat, očekává se, že budou k dispozici ve druhém a třetím čtvrtletí. Uvaděč ve špičce zásilek; v celku, exploze průmyslu může ještě nějakou dobu trvat, ale není tam žádný napětí pro stabilní stoupání.

 

Má se za to, že díky hlavním koncovým gigantům se rychle provádí komercializace miniled produktů. Jako globální lídr v odvětví barevných televizních hodin je společnost Samsung odhodlána vyhrát trh MiniLED. Podle veřejných informací společnost Samsung investovala 40 miliard wonů do výstavby více než 50 výrobních linek MiniLED ve Vietnamu a v letošním roce oznámila cílový objem prodeje 2 miliony kusů. Aby toho nebylo možné, TCL během veletrhu CES 2021 uvedl na trh novou technologii miniled displejů a aplikoval ji na nové spotřební elektronické výrobky.


Před Samsung a TCL, mnoho výrobců terminálových značek uvedlo na trh nové produkty vybavené MiniLED panely, včetně prvního miniled notebooku MSI Creator17 na světě v červenci loňského roku; v září téhož roku vydalo Xiaomi 82palcovou MiniLED TV s použitím 15 360 MiniLED. Lampa korálky záře; LG také oznámila svou první MiniLED obrazovku TV, která tvrdí, že používá více než 30.000 LED čipů.


Průmysl také čeká na těžké oznámení společnosti Apple. Tianfeng International Securities analytik Guo Mingchi nedávno uvedl, že Apple bude přechod na technologii MiniLED od letošního roku. Guo Mingchi věří, že Apple letos vydá nový model iPadu Pro a přepracovaný MacBook Pro a nový MacBook Air v roce 2022, nebo všichni používají miniled displeje a čipy Apple Silicon.


Zprávy o dodavatelském řetězci jsou pozitivnější. Led čipová společnost Jingdian nedávno aktivně upravila svou produktovou strukturu. V letošním roce bude více než 80% svých výrobních linek použito k výrobě miniled čipů, zejména pro splnění objednávek produktů MiniLED společnosti Apple.


Nový Neo QLED, MiniLED čip nového televizního produktu společnosti Samsung Electronics, který byl vydán tentokrát, je exkluzivně poskytován společností Sanan Optoelectronics. HC Semitek je dalším silným konkurentem v oblasti LED čipů. Produkty MiniLED byly uznány mezinárodními zákazníky terminálových displejů. V loňském roce pomohla společnosti Innolux uvést na trh první trh s rolovacím miniled displejem na světě a poskytovat inovativní a sériově vyráběné produkty pro další mezinárodní výrobce. MiniLED čipové řešení.


Kromě toho akcie Zhaochi odhalily, že obaly MiniLED pro podsvícení a přímé zobrazení jsou v současné době v sériové výrobě a spolupracují s dobře známými výrobci značek a v budoucnu budou dále propagovat výrobky související s MiniLED. V prosinci loňského roku skyworth LCD, dceřiná společnost Skyworth Digital, oficiálně vydala miniled produkty a zahájila sériovou výrobu, která bude oficiálně dodána významným mezinárodním televizním výrobcům v lednu tohoto roku.


Přestože společnosti věří ve svůj budoucí vývoj, někteří lidé v tomto odvětví varují, že musí být klidní. Zeng Osvětlení, viceprezident společnosti Jinko Electronics, řekl, že MiniLED podsvícení v současné době mají vysoké náklady, proces a zařízení výzvy k dosažení rozsáhlých aplikací. Vyžaduje společné úsilí celého průmyslu oslnivý růst.

Dvojice:GE Current, Hubbell, atd. Další:Výzkum zjistil, že nová technologie nanočástic může zlepšit LED světelný výkon a životnost