MaxLite zavádí řadu řešení osvětlení LED Sign

- Jun 26, 2017-

MaxLite, přední poskytovatel energeticky efektivní světelná řešení, dnes oznamuje zahájení AlphaMax kanál dopis moduly a T8 lampy jako součást nové kategorie trvanlivá, vysoce kvalitní oboustrannéLEDprodukty pro podepisování aplikací osvětlení.

Série AlphaMax je k dispozici v plném rozsahu ze dvou-, tří - a čtyř LED moduly určené pro novou výstavbu nebo dovybavení kanál dopisů, podepisuje a zobrazí. K dispozici v červené nebo 6500K bílé barevné teploty, stejně jako řadu výkony a drátu délky, AlphaMax moduly lze přizpůsobit splnit prakticky jakékoliv dle specifikace zákazníka. Moduly jsou navrženy s vysoce výkonné optické čočky, která distribuuje světla v pravda 160 stupňů batwing vzor pro vynikající uniformity a jas, který vyplňuje celý písmeno nebo znak. Moduly lze snadno nainstalovat průmyslové grade upevňovací páskou a předvrtané upevňovací otvory. Ultrazvukem svařované-krytí IP68 těla zajišťuje, že zdroj světla je chráněn před kontaktem s vodou a škodlivý prach ve venkovních aplikacích. AlphaMax moduly fungují na 12V DC a mají dlouhé, bezúdržbová životnost 50 000 hodin v L70 standardy.

Nabízí vysoce kvalitní, energeticky úsporné LED modulů na obou stranách, MaxLite oboustranné T8 lampa je ideální pro osvětlení markýzy, silniční značky a mnoho dalších druhů osvětlení venkovní a vnitřní osvětlení. Snadná modernizace pro zářivky T12 HO s R17d základny, MaxLite LED T8 lampy snížit spotřebu energie o téměř 60 procent a mají mnohem delší, bezúdržbová životnost 50 000 hodin než úřadující lampy. Na rozdíl od standardní LED lampy s 120 k 180 stupňů Vyzařovací úhly oboustranné MaxLite T8 lampy nabízí virtuální 360 stupňů rozdělení s individuální optika, který vytvořit jasné a rovnoměrné osvětlení bez tmavých skvrn. Přináší špičkovou účinnost 130 lumenů na watt, lampa je k dispozici v 6500K poskytovat nejlepší kvalitu barev a vizuálního dopadu; Další barevné teploty jsou k dispozici na zakázku. Oboustranné T8 lampy je nabízen v 4', 5', 6' a 8' délky.


Dvojice:Lampu lze vyjmout a rozšířené Další:Světelné pásky se v budovách široce používají