Očekává se, že Macroblock MiniLED letos zvýší masovou produkci

- Feb 22, 2021-

Očekává se, že Macroblock MiniLED letos zvýší masovou produkci


Továrna LED ovladače IC Macroblock přináší dobré zprávy ze svého provozu. Podnikový kruh oznámil, že moduly Macroblock MiniLED a integrované obvody ovladače MiniLED vstoupí do dodavatelského řetězce notebooků a televizorů v první polovině roku. Do té doby může podíl výnosů Macroblock&# 39 vzrůst na dvojnásobnou marži. Na stejné úrovni, po vstupu hlavních značek na trh MiniLED jeden po druhém, lze očekávat, že Macroblock MiniLED vstoupí na cestu rychlého růstu.


Podle podnikového kruhu MiniLED již zvládl zákazníky značek korejských notebooků a notebooků pro e-sporty. V první polovině roku 2021 společnost Macroblock oznámila, že vstoupila na trh MiniLED a pokračovala ve zlepšování míry výnosu a rozvoji zákazníků. Objem masové výroby, z čehož se terminální produkty korejských zákazníků používají hlavně ve velkoplošných televizorech dodáváno s ovladači IC produktů MiniLED s technologií podsvícení.


Kromě toho v klientské části značek notebooků pro e-sporty vstoupil Macroblock také do dodavatelského řetězce s integrovanými integrovanými ovladači podsvícení MiniLED, což ve druhém čtvrtletí vytváří příležitosti k zahájení výměny masové výroby. Dodavatelský řetězec odhaduje, že vzhledem k relativnímu indexu lomu velkých televizních obrazovek musí alespoň jeden televizor zavést více než 16 integrovaných obvodů ovladače MiniLED a herní obrazovky notebooků potřebují 4 až 6, takže existuje šance, že počet snížení v roce 2021 budou srovnatelná. Od roku 2020 se jedná o podstatné zvýšení.


Apple ve skutečnosti nadále uvádí, že v roce 2021 uvede na trh MacBooks a iPad MiniLED. I když je plán spuštění nejistý, je jisté, že Apple směřuje k technologii MiniLED. Společnost Samsung navíc oznámila velikost televizorů MiniLED. Nejlevnější cena je pouze necelých 1600 USD. Zaměřuje se na trasu přátelskou k lidem a také symbolizuje, že generace MiniLED má přijít v roce 2021.


Rozumí se, že kromě technologie podsvícení MiniLED v současnosti Macroblock vyvíjí veškeré úsilí, aby urychlil výnos modulů MiniLED, který je poháněn neustálým zdokonalováním technologií, jako je masivní technologie přenosu, svařování a lepení, testování a monitorování ICT, Přesnost desky plošných spojů a řízení warpage. Dále výtěžek hromadného přenosu modulu Macroblock&# 39 dosáhl komerční úrovně 99,99% a konverze má možnost zahájit hromadný přenos v druhé polovině roku 2021. Macroblock oznámil, že v lednu 2021 dosáhly konsolidované výnosy 192 milionů, což představuje roční nárůst o 0,4%. Právnická osoba poukázala na to, že Macroblock se vynořuje z provozního oparu zasaženého novou korunní pneumonií ve druhém čtvrtletí roku 2020. Očekává se, že v prvním čtvrtletí roku 2021, taženém expanzí masové výroby špičkového LED ovladače Integrované obvody a integrované obvody ovladače podsvícení MiniLED budou v jediném čtvrtletí příležitostí ke konsolidovaným výnosům. Je to stejné jako ve čtvrtém čtvrtletí roku 2020 a nahrazení produktů souvisejících s MiniLED ve druhém čtvrtletí roku 2021 bude více prosperující a bude zlepšen provoz.

Dvojice:Globální výhled trhu LED osvětlení 2021 a analýza příležitostí a výzev Další:CyberOptics oznamuje nejnovější finanční zprávu, micro LED vybavení Q4 tržby 600 000 amerických dolarů