Světlo s silné povětrnostní odolnost

- Jun 20, 2017-


Světla z důvodu jeho svítící barvy proměnlivé, stmívatelná, mohou kontrolovat změny barev, můžete zvolit efekt jednobarevné a RGB, aby prostředí barevné vizuální efekty a další charakteristiky, v moderní dekorace část spotřebitel je oblíbeným a vyhledávaným po nedávno, mnoho uživatelů na Xiaobian konzultace světla s 3528 a 5050 rozdíl, následující Xiaobian podrobné údaje o kontrolky na informace, Led Strip, věříme, že nákup všem pomoci.

Světlo je LED lampa s zvláštní Vacín přivařeny k mědi nebo pásu karet flexibilní desce nad a pak připojen k kontrolka napájení Led Strip kvůli jeho tvaru, kdy světlo jako světlo kapely s názvem.

První proces je Pájecí LED v mědi nad, a pak dát na PVC potrubí nebo použití zařízení, které přímo tvoří, dvě kruhové a ploché, název podle počtu mědi a tvar lampy rozlišovat mezi dvěma čarami, zvané sec OND linie, Led Strip před kruh, kolem dva řádky; byt v přední ploché slovy ploché, druhý řádek. A později se vyvinul do flexibilní deska že FPC dopravce, protože technologie jejího zpracování jednodušší, snazší kontrolu kvality, delší životnost, vyšší barvu a jas, a postupně nahradit starší technologie zpracování, postupně stává trendem.

Jaké jsou charakteristiky světla pásu?

1, měkká, jako drát jako curl;

2, snížení a rozšíření;

3, žárovky a okruh je zcela pokryta ohebného plastu, izolace, vodotěsné provedení Led Strip, využití bezpečnosti;

4, silné povětrnostní odolnost;

5, není snadné zlomit, dlouhá životnost;

6, snadno vytvářet grafiku, text a jiné obrazce.

Pokud jde o výkon, svítivost světla je především určen vinuté korálky čip (nejznámější je čip oplatka Tchaj-wan), velikost proudu. Protože dvě světla s vinuté korálky s různými čipy.


Dvojice:LED Line Lamp je ideální volbou pro zkrášlení městského prostředí Další:Pohled na vliv vnitřního LED osvětlení