LEDman Optoelectronics LED Display debutuje na stadionu francouzské ligy

- Feb 15, 2021-

Nedávno byl oficiálně uveden do provozu speciální LED displej stadionu, který nezávisle navrhl a vyrobil Lehman Optoelectronics pro francouzskou fotbalovou ligu první divize a dosáhl úspěchu. Tentokrát je speciální venkovní barevná LED obrazovka stadionu Ledman Optoelectronics využívána týmem Lille Champions League o celkové ploše více než 160 metrů čtverečních.


Ligue 1 je profesionální fotbalová liga nejvyšší úrovně v Evropě a vysoké standardy pro výběr zobrazovacích zařízení jsou zřejmé. V návaznosti na čínský projekt Super League byl LED displej stadionu společnosti Ledman Optoelectronics úspěšně osvětlen a široce uznáván v Ligue 1 League, což znamená, že společnost Ledman Optoelectronics dosáhla nové úrovně v oblasti výzkumu a vývoje, výroby a trhu s obrazovkami stadionů. rozvoj. Současně Ligue 1 a její dodavatelé vybavení zváží pokračování hloubkové spolupráce s Lehmanem na dalších projektech, které nepochybně dále zvýší mezinárodní reputaci značky Lehman.


Ledman Optoelectronics je přední kótovaná společnost v oblasti LED displejů, LED obalů a LED osvětlení v Číně. Tato spolupráce s francouzskou fotbalovou ligou má opět zvýšit vliv LED displejů Ledman Optoelectronics na světovou fotbalovou arénu. .


Uvádí se, že společnost Ledman Optoelectronics v noci soutěže obdržela mnoho dotazů zákazníků od odvětví reklamních značek.


Dvojice:Přehled vývoje čínského světelného průmyslu v roce 2020 Další:Osram a Ams dokončili fúzi