LED tuby jsou vhodné pro knihovny a jiné příležitosti

- Jul 04, 2017-

Životnost LED lampy by měla být 8000 hodin (3 až 4 roky). "Obecně platí, že energeticky úsporná spotřeba energie lampy je pouze asi 20% běžných žárovek." Některé kvalitní značky energeticky úsporné LED životnosti lampy až 10 000 hodin, průměrná délka života výrobků za 1000 hodin nebo tak, LED Tube A některé dokonce svítí po dobu 20 minut budou hořet, život není svíčka. "Dobré lampy šetřící energii, lampy využívající vysoce účinný tříbarevný fosfor, tím lépe použijete vodní lakování práškového lakování a špatnou kvalitu úsporné lampy pomocí halogenové trubice LED Tube této lampy i když je cena nízká, ale krátká životnost, nízká svítivost. "

LED žárovky používající světlo jako světelný zdroj, efektivita světla je vyšší, energeticky účinnější, delší životnost a šetrnější k životnímu prostředí. LED Tube Staňte se stávajícím místem místo zářivky nejlepším výrobkem. LED trubice a tradiční zářivky o velikosti stejné velikosti, jsou T5 trubice, trubka T8, trubka T10, délka 0,6m, 0,9m, 1,2m, 1,5m, 1,8m, 2,4m.

LED lampa má deset výhod

1, lampy pro ochranu životního prostředí

Tradiční fluorescenční trubice obsahují spoustu rtuťových výparů, pokud se rozpadnou rtuťové páry do atmosféry, což způsobí znečištění. Ale LED lampa nepoužívá rtuť a LED produkty neobsahují olovo a jiné škodlivé látky, shell může být také recyklován, životní prostředí nezničí roli. LED lampa je uznávána jako zelené osvětlení dvacátého století.

2, méně tepelného jevu

Tradiční osvětlení je volfrámové světlo, produkuje spoustu tepla a účinnost osvětlení LED dosahuje 140LM ​​/ W, vysoká míra přepočtu světla, povrchová teplota produktu pod 60 ° C, LED Tube nevyrábí UV, soubor, oblečení nebude produkovat fenomén blednutí.

3, žádný šum

LED osvětlení nevyvolá šum, pro použití sofistikovaných elektronických zařízení pro nejlepší volbu. Vhodné pro knihovnu, kancelář a podobně.

4, pro ochranu očí

Tradiční fluorescenční použití střídavého proudu, takže každá sekunda produkuje 100-120 násobek stroboskopu. LED lampa s LED diodou konstantního proudu, je přímá konverze střídavého proudu na stejnosměrný proud, LED Tube účinně snižuje selhání světelných diod LED, rychlý start, bez blikání, chrání oči.

5, žádné potíže s komárami

LED lampa nevytváří ultrafialové světlo, infračervené světlo a jiné záření, rtuť a další škodlivé látky, méně tepla. Takže ne jako tradiční osvětlení, kolem světelného zdroje je mnoho komárů. Místnost bude čistější a čistší.

6, rozsah širokého napětí

Tradiční zářivka svítí vysokým napětím uvolněným usměrňovačem a nesmí svítit při poklesu napětí. A mohou svítit LED diody v určitém rozsahu napětí (např. AC 85-265V)

7, dlouhou životnost baterie

Spotřeba energie LED lampy je jedna třetina tradiční zářivky, životnost je 10krát větší než tradiční fluorescenční žárovka, přičemž tradiční fluorescenční žárovka je v podstatě stejná, normální životnost 30 000 hodin nebo více, což šetří až 70% nebo více , Použití bez nutnosti výměny, LED Trubka snižuje náklady na práci, vhodnější pro obtížnou výměnu příležitosti.

8, pevný a spolehlivý

LED tělo lampy samo o sobě je použití epoxidové pryskyřice a ne tradiční sklo, pevnější a spolehlivé, i když pokles na podlaze LED nebude snadno poškozen, můžete bezpečně používat.

9, dobrá všestrannost

LED tvar trubky, velikost a tradiční zářivky mohou nahradit tradiční lampy.

10, bohaté barvy

Využijte plné využití LED barevných výhod výroby různých palet světla.


Dvojice:Světelné pásky se v budovách široce používají Další:LED lampa je ekologicky šetrná svítidla