LED zářivka vhodné pro příležitost v knihovně

- Sep 11, 2017-Výhody LED lampa

1: životnímu prostředí svítilny

Tradiční zářivky obsahují mnoho rtuťové výpary, pokud rozbité rtuťové výpary se vypaří do atmosféry, což způsobuje znečištění. Ale LED lampy nejsou vůbec, pomocí rtuti a LED produkty neobsahují žádné škodlivé látky jako je olovo, shell může být také recyklován, prostředí neničí roli. LED trubice je uznáván jako 21.století zelené osvětlení.

2: méně zahřívání fenomén

Tradiční lampy jsou vyrobeny z wolframu vlákno, bude produkovat hodně tepelné energie a LED osvětlení dosáhl 140lm/w, lehké přepočítací koeficienty, povrchovou teplotu 60 ℃ níže, LED trubice nevyvolávají ultrafialovému záření, dokument, oblečení vůle není vyrobit stromeček jev.

3: žádný hluk

LED lampy nebude produkovat hluk, za použití přesného elektronického zařízení pro příležitost pro dobrou volbou. LED trubice vhodné pro knihovny, kancelářské a jiné příležitosti.

4: Ochrana očí

Konvenční zářivky pomocí střídavého proudu, a proto produkují 100-120 záblesků za sekundu. LED lampa pomocí konstantní současné práce, LED trubice je přímý převod z napájecí stejnosměrné napětí, účinně snížit LED kontrolkou poruchy, začněte rychle, bez blikání, chránit oči.

5: žádný komár problémy

LED lampa nevytvoří ultrafialové světlo, infračervené světlo, ozařování, a to bez rtuti a jiných škodlivých látek, méně tepla. LED trubice, tak na rozdíl od tradiční lampy, existuje mnoho komárů kolem zdroje světla. Interiér bude čistší a více čisté.

6: Široký napěťový rozsah

Tradiční zářivka svítí vysokého napětí uvolní usměrňovač a nemůže svítit, když je napětí je snížena. a LED světlomety mohou svítit v určitém rozsahu napětí (například AC 85-265V)

7: provincie elektrické celoživotní

LED lampa je spotřeba energie tradičních zářivek pod jednu třetinu, život je také tradiční zářivky 10 x krát, LED trubice a jas tradiční zářivka je v podstatě jednotný, normální životnost více než 30 000 hodin, úspora energie až 70 %, mohou být použity bez náhrady, snížit mzdové náklady, vhodné pro těžko nahradit příležitosti.

8: silný a bezpečný

LED světlo, tělo samo o sobě je epoxidové pryskyřice, spíše než tradiční sklo, robustní a spolehlivé, i v případě, že rozbil na podlaze pod vedením nebude snadno poškozeny, lze bezpečně používat.

9: dobrá všestrannost

LED lampa typ, velikost a tradiční zářivka, LED trubice může nahradit tradiční žárovky.

10: barevné

Plně Využijte LED Barva bohaté výhod výroby řadu svítící světla.


Dvojice:LED Line Lamp Zobrazí základní principy Další:Barva LED lampy je bohatá