Spolehlivost LED Trubky

- Oct 26, 2017-

LED lampa na vysokou kvalitu, odolná, úsporná energie jako hlavní funkce, rozsah nastavení úhlu projekce, 15W jas ekvivalentní obyčejné 40W žárovky, vysoká teplota, vlhkost nepromokavá, nepropustná. Použití napětí: 110V, 220V volitelně, volitelné sklo nebo PC materiál. LED Tube Lampa je stejná jako obyčejná zářivka.

LED trubice s nejnovější technologií LED zdroje světla, digitální design, LED Tube úspora energie až 80% nebo více, 12W LED trubice intenzita světla ekvivalentní 40W zářivkové trubice Životnost LED lampy více než 10krát obyčejná lampa, téměř zdarma Údržba, často nenahrazujte lampu, zátěž, startér. Zelená ochrana životního prostředí polovodičového světelného zdroje, světle měkké, čisté spektrum, přispívá k ochraně zraku uživatele a k dobrému zdraví. 6000K studený zdroj světla poskytuje vizuální pohodový pocit, humanizovaný design osvětlení, LED Tube, ale také pomáhá soustředit a zlepšit efektivitu.

1, použitelnost v řadě vnitřních i venkovních prostředí se zlepšila adaptabilita a spolehlivost

2, bohaté barvy: ze tří základních barev (červená, zelená, modrá) kompozice zobrazovací jednotky, elektronická obrazovka pro dosažení bohatého barevného displeje, vysoké sytosti, vysokého rozlišení,

3, vysoký jas: použití ultra-vysokého jasu LED, sluneční světlo je stále jasně vidět na dlouhé vzdálenosti

4, efekt je dobrý: použití nelineární korekce technologie, obraz jasnější, více vrstvený smysl

5, vysoká spolehlivost: použití statické snímací technologie a modulární konstrukční technologie, spolehlivost, stabilita, vyšší

6, diverzifikace režimu zobrazení: podporují různé režimy zobrazení.

LED světelná intenzita je poměrně vysoká: celková světelná účinnost až 100LM / W nebo více. Funkční stabilita: využití dovedností MCOB pro balení, dovednosti BOSS primerů apod., Aby se zajistilo rychlé teplo, aby se zajistilo, že počet prodaných výrobků. Vysoký tlak: Celá lampa vydrží vyšší než 4500 V vysoký tlak. Dobrý odvod tepla: použití hodně nudlí ochlazení struktury návrhu, teplo je dobré, aby byla zajištěna stabilita množství zboží a kvality života. Ochrana životního prostředí: Žádná rtuť, olovo a jiné škody na kovu, žádné UV, žádné blikání, nebude poškozovat formování Ankang. Dlouhá životnost: použití dlouhověkosti za více než 40000 hodin.

LED lampa ve srovnání s tradičními energeticky úspornými žárovkami je energeticky úspornější, šetrnější k životnímu prostředí, přispívá k oživení, měkké světlo, přispívá k lidskému zdraví a zdraví, LED Tube a delší životnost, úsporných světel. Ačkoli LED lampa nabízejí dražší než tradiční lampy šetřící energii, ale může ušetřit, pokud jde o úsporu energie k vyrovnání těchto nákladů, LED Tube použití půl roku šetřit elektrickou energii byl vrácen k ceně obstarání náklady, tak použití LED lampy z dlouhého hlediska, je nákladově efektivnější.


Dvojice:Ne Další:104mm Downlight přizpůsobený k supermarketu Mall