Poznámka: instalace Lamp LED trubice

- Jan 18, 2017-

Otevřené balení LED downlight by měly být kontrolovány okamžitě poté, co výrobek je neporušená. Non lidské nebo specifikace požadavky způsobené selháním, ústup prodejce nahrazen nebo vrácena přímo na výrobce.

Vypne napájení před instalací, ujistěte se, že je v uzavřené pozici, abyste zabránili úrazu elektrickým proudem, po rozsvícení světla rukama Nedotýkejte se povrchu světlometu nebo svítilny. Lampy, nainstalovaný v teplo a pára je nutno, místo korozivních plynů, tak, aby neovlivnila života.

Před použitím prosím potvrďte jej podle počtu nainstalována po moci. Tento produkt je pouze pro vnitřní použití, venkovní vodotěsná před instalací, ujistěte se, že umístění instalace dokáže zpracovat až do 10 krát tak dlouho, jako hmotnost produktu.

Produkty, které používají vysokotlaké (110V/220V) napájení LED reflektor, ne často pass pod vytažený z, to bude mít vliv na jejich život.

Pět, nainstalované na provoz bez vibrací, žádná houpačka, ploché části nebezpečí požáru, vyhnout se pádu z výšky, těžké předměty, kolize, perkuse.

Je-li neaktivní po dlouhou dobu, LED downlight skladujte v chladném, suchém a čistém prostředí, zakázané vlhko, vysoké teploty nebo v místech, kde hořlavé a výbušné skladování a používání.


Dvojice:LED trubice světlo tržní ceny Další:LED Downlight pro osvětlení interiéru a silné použitelnost, ale také protože mnoho dalších výhod.