LED Linear Downlight Light Zdroj barvy je dobrý

- Jul 17, 2017-


LED lineární osvětlení a výhody

LED světelný zdroj používaný v osvětlování na vrcholu, ale jen krátkou dobu deseti let, ale to byl velký vývoj, v současné době LED osvětlení široký rozsah, včetně LED panelů, LED lineární downlight, RGB panelové světla, LED zářivky, LED stropní svítidla atd., LED Linear Down Light, které je však nejslibnějším vývojem LED lineárního stropního světla, následované LED diodami.

Pro každého analyzovat LED lineární downlight hlavní vlastnosti a výhody:

1, LED lineární downlight přizpůsobivost, LED lineární downlight neexistuje čas startu problém, síla může pracovat okamžitě, bez čekání na dlouhou dobu, světlá barva je dobrá, LED Lineární Down Light v blízkosti přirozeného světla, rychlá a flexibilní instalace, libovolný úhel nastavitelné, silné, široké spektrum aplikací.

Zadruhé LED lineární lampa může být vysoká údržba, LED světelný zdroj může být složen z více LED modulů, LED lineární downlight může být také složen z několika sad modulu LED dutiny, ne interferovat, snadná údržba, napájení a zdroj světla nezávislý design, LED Linear Down Poškození pouze světla Potřebujete vyměnit problémovou část, individuální poškození nebude mít velký vliv na normální osvětlení, není třeba vyměnit celou lampu.

Za třetí, LED lineární start svítí výkon je dobrý, rychlý a spolehlivý, pouze milisekundová úroveň odezvy, dosažení plného optického výkonu, LED lineární odolnost vůči vibracím, dobrá odolnost proti povětrnostním vlivům, dlouhá životnost.

Čtvrtý LED lineární podsvícený barevný renderovací index je vyšší, LED Linear Down Light národní standard pro tento rozsah indexu barevného vykreslování je Ra = 60, LED světelný zdroj barevného renderovacího indexu je obecně vyšší než tradiční světelný zdroj na současné úrovni, LED lineární downlight Barva index může dosáhnout 70 až 85.

LED lineární svítidlo Ať už je to z výkonu, nebo cena má zjevnou výhodu, ale i příznivé pro spotřebitele, v současné době se LED lineární downlight používá hlavně pro kancelářské osvětlení, domácí osvětlení, osvětlení velkých nákupních center a tovární osvětlení a další místa, LED Linear Down Light Rozvoj prostoru je velmi široký.


Dvojice:T8 LED Tube je uznáván jako generace produktů ochrany životního prostředí špičkových produktů Další:Dlouhá životnost T8 LED lampy