LED osvětlení Budoucí trend

- Jun 26, 2017-

Led Linear Light téměř dva roky vývoje mohou být popsány jako celá cesta hurikán, nezastavitelný, mnoho výrobců a podniků vidí načasování, využít útok, ale také urychlil vývoj moderní kategorie světla. Zároveň spontánní a slepota tržní ekonomiky přinesla homogenitu, cenovou válku a další problémy. V příležitostech a výzvách koexistují v rámci status quo, moderní perspektivy trhu pro vývoj světla a jak? Jak dlouho bude popularita moderních světel?


V uplynulých letech moderní světlo vedlo ve vysokém zálivu světlejší styl, populárnější moderní jednoduché, americké a nové čínské, které jednoduchý styl kvůli adaptabilnějším, více v souladu s moderním veřejným estetickým a široce populárním. Budoucnost, styl osvětlení může být různorodější, hranice stylu se mohou rozmazat, ale bez ohledu na to, jak změna, bude moderní minimalistický styl nezapomenout.


Myslím, že moderní světlo je slibné. Za prvé, s čínskou ekonomikou do nového normálu, spotřebitelé racionálnější, snaha o vysokou kvalitu a rozumnou cenu výrobků pro osvětlení; Za druhé, dekorace styl hluboce ovlivnil vývoj moderní světla, věřím, že bez ohledu na to, které město, moderního minimalistického stylu jsou hlavní proud


Dvojice:104mm Downlight přizpůsobený k supermarketu Mall Další:Výhody LED Higbay světla