LED lampa šetří dlouhou životnost

- Sep 29, 2017-

Výhody LED lampy

1: Lampy šetrné k životnímu prostředí

Tradiční fluorescenční trubice obsahují spoustu rtuťových výparů, pokud se rozpadnou rtuťové páry do atmosféry, což způsobí znečištění. Ale LED lampy vůbec nevyužívají rtuť a produkty LED neobsahují škodlivé látky, jako je olovo, skořápka může být také recyklována, životní prostředí nezničí roli. LED trubice je uznávána jako zelené osvětlení 21. století.

2: Méně ohřevu

Tradiční svítidla jsou vyrobena z wolframového vlákna, budou produkovat hodně tepelné energie a LED osvětlení dosáhne 140lm / w, lehký přepočet rychlosti, povrchová teplota produktu 60 ° C, LED Tube neprodukují ultrafialové záření, dokument, oblečení bude neprodukuje jev blednutí.

3: Žádný šum

LED lampy nebudou vytvářet šum, pro použití přesných elektronických zařízení pro příležitost pro dobrou volbu. Vhodné pro knihovnu, kancelář a jiné příležitosti.

4: Ochrana očí

Konvenční zářivky používají střídavý proud, takže produkují 100-120 blesků za sekundu. LED lampa pracuje s konstantním proudem, LED Tube je přímá přeměna střídavého proudu na stejnosměrný proud, účinně snižuje selhání světelných zdrojů LED, začíná rychle, bez blikání, chrání oči.

5: Žádné potíže s komárami

LED lampa nebude produkovat ultrafialové světlo, infračervené světlo, jako je záření, bez rtuti a dalších škodlivých látek, méně tepla. Takže na rozdíl od tradičních lamp, LED Tube existuje mnoho komárů kolem zdroje světla. Interiér bude čistší a čistší.

6: Rozsah širokého napětí

Tradiční zářivka svítí vysokým napětím uvolněným usměrňovačem a při poklesu napětí nelze svítit. a LED lampy mohou být rozsvíceny v určitém rozsahu napětí (například AC 85-265V)

7: Provincie Electric Life dlouhá

LED lampa je spotřeba energie tradičních zářivkových svítidel pod jednou třetinou, život je také tradiční zářivka 10 krát, LED Tube a tradiční zářivka jas je v podstatě konzistentní, normální životnost více než 30 000 hodin, úspora energie až 70%, lze použít bez náhrady, snižovat náklady na práci, vhodnější pro obtížné nahrazení příležitosti.

8: Silný a bezpečný

LED světlo tělo sám o sobě je použití epoxidové pryskyřice spíše než tradiční sklo, robustnější a spolehlivější, i když rozbité na podlaze led nebude snadno poškozen, může být bezpečně použit.

9: Dobrá všestrannost

Typ LED lampy, velikost a tradiční zářivky, LED Tube může nahradit tradiční lampy.

10: Barevné

Využijte plného využití barevných předností LED, které vytvářejí různé světelné efekty.

Normální životnost LED lampy by měla být 8 000 hodin (3-4 roky). Obecně platí, že energeticky úsporné žárovky představují pouze asi 20% běžných žárovek. "


Dvojice:LED lampa nevytváří ultrafialové světlo Další:Vodotěsná lampa s dobrým výkonem