LED svítidlo úsporné s dlouhou životností

- Jun 20, 2017-

LED lampa je také známý jako LED světlovod, LED zářivky, LED zářivkové svítidlo, světelný zdroj pomocí LED světelné tělo. Tradiční zářivka, také známý jako fluorescenční lampy, lampy na obou koncích každé vlákno, lampy naplněné trasování argonu a tenké rtuťové výpary, lampa zdi potažené fosforem, dvouvláknová mezi plyn když vodivé ultrafialové světlo, Tak, že fosfor vyzařuje viditelné světlo.

LED světlo žárovky pomocí světla jako zdroj světla, světlo účinnost je vyšší, vyšší energetickou účinnost, delší život a další šetrné. LED trubice se současný stav namísto zářivka nejlepší produkt. LED trubice a tradiční zářivka v velikost stejné velikosti, jsou trubice T5, T8 trubice, trubice T10, délka 0,6 m, 0,9 m, 1,2 m, 1,5 m, 1,8 m, 2,4 m.

Výhody LED lampa deset

1, ochrana životního prostředí svítilny

Tradiční zářivky obsahují mnoho rtuťové výpary, pokud rozbité rtuťové výpary se vypaří do atmosféry, což způsobuje znečištění. Ale LED lampa nepoužívá rtuť a LED produkty, které neobsahují olovo a jiných škodlivých látek, shell může být také recyklován, prostředí neničí roli. LED lampa je považován za dvacet-první století zelené osvětlení.

2, méně tepla fenomén

Je tradiční osvětlení žárovkové světlo, bude produkovat velké množství tepla a LED osvětlení účinnost dosáhl 140LM / W, vysoký světle přepočítací koeficienty, teplota povrchu produktu pod 60 ℃, neprodukují UV, soubor, oblečení nebude vyblednutí fenomén.

3, žádný hluk

LED osvětlení nebude produkovat hluk, LED trubice za použití složité elektronické zařízení pro nejlepší volbou. Vhodné pro knihovny, úřadu a podobně.

4, chránit oči

Tradiční fluorescentní využití střídavého proudu, takže každou sekundu bude vyrábět 100 - 120 krát strobo. LED lampa pomocí LED neustále probíhající práce, je přímá přeměna AC na DC, účinně snižují LED světlo selhání, rychlý start bez blikání, chránit oči.

5, žádný komár problém

LED lampa neprodukuje ultrafialové světlo, infračervené záření a jiné záření, rtuti a jiných škodlivých látek, méně tepla. Tedy ne jako tradiční osvětlení, LED trubice tam jsou mnoho komárů kolem světelného zdroje. Místnost bude čisté a čisté.

6, Široký napěťový rozsah

Tradiční zářivka svítí vysokého napětí uvolní usměrňovač a nemůže svítit, když napětí klesne. A LED lampy v určitém rozsahu napětí může svítit (například AC 85-265V)

7, dlouhý život baterie

Spotřeba energie LED lampa je třetina tradiční zářivka, životnost je 10 x tradiční zářivka, s tradiční zářivka jasu je v podstatě stejné, normální životnost 30.000 hodin nebo více, ušetří až 70 % nebo vyšší, dlouhodobé používání bez nutnosti nahradit, snížit mzdové náklady, LED trubice, které jsou vhodnější pro těžko nahradit příležitosti.

8, solidní a spolehlivé

LED lampa tělo samo o sobě je použití epoxidové pryskyřice a nikoliv tradiční sklo, pevný a spolehlivý, i v případě, že pokles na podlaze, LED bude není snadno poškozeny, můžete bez obav použít.

9, dobré všestrannost

LED trubice tvar, velikost a tradiční zářivková svítidla, LED trubice může nahradit tradiční žárovky.

10, bohaté barvy

Plně Využijte bohaté výhody LED Barva výrobní řadu světlou barvu světla.


Dvojice:Odvod tepla lineární lustr LED Další:LED lampa nevytváří ultrafialové světlo