LED lampa nevytváří ultrafialové světlo

- Oct 17, 2017-


LED světla se objeví, dávají nám mnoho rodin přinesli evangelium, a to nejen úsporu energie, ale také bezpečné.

LED trubice se světelnou diodou jako světelným zdrojem, vyšší světelnou účinností, energeticky úspornější, delší životností a ekologičtější. Staňte se stávajícím stupněm namísto fluorescenčních trubek za nejlepší produkt.

LED trubice s tradiční zářivkou o velikosti stejné velikosti, LED Tube jsou T5 trubice, trubka T8, trubka T10, délka 0,6 m, 0,9 m, 1,2 m, 1,5 m, 2,4 m.

Instalace LED lampy je velmi jednoduchá, instalace původní zářivky odstraněné, aby se vyměnila LED trubka, předřadník a štartér odstraněny, LED Trubka tak, že 220V AC nástroj přímo přidal

Konce LED trubek mohou být. (Ningbo Chao Yi Electronics ----- profesionální agent miliardu lehkých produktů)

LED trubice deset výhod

Žárovky šetrné k životnímu prostředí

Tradiční zářivka obsahuje mnoho ortuťových výparů,

Pokud se zlomená ortuťová pára vypaří do atmosféry. Ale LED lampa nepoužívá rtuť a LED produkty nejsou vedeny, hrají ochrannou roli v životním prostředí. LED lampa je uznávána jako zelené osvětlení dvacátého století.

Méně tepla

Tradiční lampy budou vyrábět spoustu tepla a všechny LED diody budou přeměněny na světelnou energii, LED Tube nebude způsobovat ztrátu energie. A doklady, oblečení nebudou způsobovat blednutí.

Žádný šum

LED lampa nebude produkovat šum, pro použití sofistikovaných elektronických zařízení pro nejlepší volbu. Vhodné pro knihovnu, kancelář a podobně.

chránit oči

Tradiční fluorescenční použití střídavého proudu, takže každá sekunda produkuje 100-120 násobek stroboskopu.

LED lampa s LED diodou s konstantním proudem, LED Tube je přímá konverze střídavého proudu DC, účinně snižuje selhání LED diod, rychlý start, bez blikání, chrání oči.

Žádné problémy s komárami

LED trubice nevytváří ultrafialové světlo, infračervené světlo a jiné záření, rtuť a další škodlivé látky, méně tepla. Takže ne jako tradiční osvětlení, kolem světelného zdroje je mnoho komárů. Místnost bude čistější a čistší.

Rozsah širokého pracovního napětí

Konvenční zářivky svítí vysokým napětím uvolněným usměrňovačem a při poklesu napětí nelze svítit.

Zatímco osvětlení LED v určitém rozsahu napětí může být rozsvíceno (například AC 85-265V)

Úspora dlouhé životnosti

Spotřeba energie LED lampy je jedna třetina tradiční zářivky, životnost je 10krát větší než tradiční žárovka, přičemž tradiční zářivka je v podstatě stejná, LED Tube má normální životnost 30 000 hodin nebo více a ušetří až 70% nebo více, Použití bez nutnosti nahrazení, snižování nákladů na práci, vhodnější pro obtížné nahradit příležitost.

Pevné a spolehlivé tělo LED světla samotné je použití epoxidové pryskyřice a ne tradiční sklo, pevnější a pevnější,

Dokonce i když pokles na podlaze LED nebude snadno poškozen, můžete bezpečně používat.

Dobrá všestrannost

LED tvar trubky, velikost a tradiční zářivky mohou nahradit tradiční lampy.

barvitý

Využijte plné využití LED barevných výhod výroby různých palet světla.

LED lampa Použití: pro všeobecné osvětlení, kancelářské budovy, nákupní střediska, restaurace, školy, rodiny, továrny a další vnitřní osvětlení.

LED světelná intenzita je poměrně vysoká: celková světelná účinnost až 100LM / W nebo více. Funkční stabilita: využití dovedností MCOB pro balení, dovednosti BOSS primerů apod., Aby se zajistilo rychlé teplo, aby se zajistilo, že počet prodaných výrobků. Vysoký tlak: celá lampa vydrží vyšší než 4500 V vysoký tlak. Dobrý odvod tepla: použití hodně nudlí ochlazení struktury návrhu, teplo je dobré, aby byla zajištěna stabilita množství zboží a kvality života. Ochrana životního prostředí: žádná rtuť, LED trubička a další poškození kovu, bez UV, žádné blikání, nebude poškozovat formování Ankang. Dlouhá životnost: použití dlouhověkosti za více než 40000 hodin.

LED lampa ve srovnání s tradičními energeticky úspornými žárovkami je energeticky úspornější, šetrnější k životnímu prostředí, přispívá k oživení, měkké světlo, přispívá k lidskému zdraví a zdraví, LED Tube a delší životnost, úsporných světel. Přestože LED žárovka nabízejí dražší než tradiční lampy šetřící energii, ale může vám ušetřit z hlediska úspory energie na kompenzování těchto nákladů, využití pololetního úspory elektrické energie bylo vráceno na náklady na nákup, tak používejte LED lampu z dlouhého hlediska, je nákladově efektivnější.


Dvojice:LED svítidlo úsporné s dlouhou životností Další:LED lampa šetří dlouhou životnost