Představujeme přední světovou miniled spektroskopickou filmovou výrobní linku

- Mar 07, 2021-

Představujeme přední světovou linku pro výrobu spektroskopických filmů MiniLED


1. března se v Ťin-ťiangu konal přelomový ceremoniál projektu Yinghua Light Guide Film Project. Projekt se nachází ve Vědeckém parku v provincii Fu-ťien (Jinjiang) Integrovaném obvodovém průmyslovém parku s rozlohou asi 59,55 akrů. Plánuje se investovat do dvou fází s celkovou investicí 800 milionů juanů. Po dosažení produkce je odhadovaný roční příjem 1,5-2 miliardy juanů.


Rozumí se, že projekt lehkého průvodce Yinghua byl investován a založen společností Shenzhen Guangsu Holdings Co., Ltd. Tento projekt je jedním ze smluvních projektů na konferenci o podpoře investic v Ťin-ťiangu (Guangdong, Hongkong a Macao) a na akci pro podepsání smlouvy o podpoře investic, která se konala v červnu 2019. Guangsu Group je profesionální výrobce optických zobrazovacích materiálů s mezinárodní přední technologií a zástupcem mitsubishi z Japonska a LG Engineering Plastics v Jižní Koreji.


Projekt lehkého vodicí fólie Yinghua využije výhod Guangsu ve výzkumu a vývoji a výrobě chemických průmyslových plastů, modifikovaných funkčních plastů a světelných vodicích desek, integruje předcházející a navazující průmyslové řetězce, zavádí ultratenkou technologii výroby flexibilních světelných vodících fólií a otevírá lehké průvodce Filmovými výrobky od surovin až po výrobu inženýrských desek, řezání, leštění , lisování za hot lisování a modul tekutých krystalů celořetězcový výrobní režim a současná přední světová technologie výroby spektroskopických filmů MiniLED a výrobní linka jsou zavedeny do tohoto projektu a budují současného lídra v oboru Výrobní linku lehkých vodicích filmů.


Výsledkem projektu je materiál podsvícení panelu, který bude široce používán v displejích z tekutých krystalů, jako jsou mobilní telefony, počítače, televizory a displeje automobilů. Patří do odvětví plochých displejů a je jedním z klíčových průmyslových odvětví v provincii Fujian. Projekt pomůže podpořit rozvoj odvětví elektronických informací v Ťin-ťiangu.


Rozumí se, že průmyslový park integrovaného obvodu provincie Fu-ťien (Jinjiang) má v terénu více než 40 společností s integrovanými obvody, s celkovou investicí přes 60 miliard juanů, které tvoří integrovaný obvod pokrývající návrh, výrobu, balení a testování, zařízení a materiály a terminálové aplikace. Celý průmyslový řetězec.


Dvojice:Vuereal a ASM spojují ruce a vyvíjejí technologii Micro LED Další:Mini LED aplikační trh se změní v roce 2021