Produkty podsvícení Innolux MiniLED dodávané do Evropy, USA a Japonska

- Mar 08, 2021-

Produkty podsvícení Innolux MiniLED dodávané do Evropy, Ameriky a Japonska, které usilují o špičkový trh s displeji automobilů


Yang Zhuxiang, generální ředitel Innoluxu, oznámil 3. března, že Innolux vyzve v roce 2023 globálního lídra v oblasti špičkových integrovaných automobilových panelů. Podsvícené automobilové panely MiniLED společnosti Innolux navíc vedly zásilku ke klíčovým zákazníkům automobilové značky v Evropě, Spojených státech a Japonsku, což demonstruje silný záměr společnosti uchvácet trh špičkových automobilových panelů.


Innolux v posledních letech soutěží s Japan Display Corporation (JDI) o globálního lídra v automobilových panelech. JDI je mírně napřed a dočasně vyhrává šampionát. Innolux aktivně rozšiřuje své zákazníky v automobilovém průmyslu a získal zakázky od tesly, Jaguaru, BMW, Fordu, Porsche, General Motors (GM) a prvotřídních automobilek v pevninské Číně.


Yang Zhuxiang na včerejší konferenci o právu poukázal na to, že míra pronikání zobrazovacích panelů se na automobilovém trhu zrychluje. Budoucí poptávka po inteligentních kabinách pro automobily a integrace digitálních informací přinese příležitosti pro růst zobrazovacích panelů s vysokou přidanou hodnotou.


Innolux je optimistický, pokud jde o poptávku po integrovaných automobilových zobrazovacích panelech o více než 20 palcích, a v příštích pěti letech od letošního roku vykáže několikanásobný růst. Innolux má se zákazníky důkladnou spolupráci se zaměřením na interiérový design špičkových luxusních automobilů nebo vlajkových automobilů.


Odhalil také, že innolux se zaměřuje na špičkové integrované automobilové panely a jeho cílem je vyzvat světového lídra v roce 2023 a zachytí více než 20% podílu na trhu špičkových automobilů s ročním výkonem přibližně 1,4 milionu vozidel.


Ding Jinglong, výkonný zástupce generálního ředitele Innoluxu, řekl, že technologie podsvícení MiniLED společnosti Innolux je zaměřena na poptávku po špičkových produktech z automobilových panelů a je "důležitou zbraní" pro LCD tábor proti táboru OLED. V budoucnu budou mít elektrická vozidla a samořídící automobily stále více funkcí pro vytváření sítí automobilů a celková plocha palubních displejů se bude zvětšovat a zvětšovat. Automobilové panely innoluxu využívající technologii podsvícení MiniLED mohou dosáhnout vedoucí pozice na trhu, pokud jde o požadavky na velké, zakřivené a speciální tvary, a budou si i nadále udržovat vedoucí pozici.


Řekl, že exkluzivní technologie Innoluxu vstoupila do dodavatelského řetězce velkých globálních značek, vybavených technologií displejů podsvícení MiniLED, proniká na špičkový automobilový trh a přijímá velké integrované panely, které poskytují pohlcující zážitek pro řízení luxusních a vlajkových automobilů.


Dvojice:Projekt Mini/Micro LED hubei San'an za 12 miliard hubei bude podle plánu zprodukován Další:Silná poptávka po LED světlech, únorové tržby Liqingu se meziročně zvýšily o 166 %