V roce 2022 bude Pad používat technologie obrazovky MiniLED i OLED

- Mar 20, 2021-

V roce 2022 bude Pad používat technologie obrazovky MiniLED i OLED


Včera v poledne (18) vydal analytik Tianfeng International Ming-Chi Kuo nejnovější výzkumnou zprávu společnosti Apple s tím, že v roce 2022 bude iPad používat obrazovky MiniLED i OLED.


Zpráva poukázala na to, že MacBook je nejdůležitější aplikací MiniLED, zatímco pro iPad se zaměřuje na špičkové modely. Očekává se, že nový MacBook Air bude používat MiniLED v roce 2022 a miniLED budou používat pouze špičkové modely iPadu.


Zpráva předpovídá, že iPad bude v budoucnu používat technologie obrazovky MiniLED i OLED. Nejnovější průzkum v oboru poukázal na to, že pokud iPad používá OLED obrazovky v roce 2022, bude používat střední až low-end iPad Air, zatímco špičkový iPad Pro bude stále používat MiniLED. Vzhledem k tomu, že OLED používaný v iPadu je tuhý typ desky a PPI je výrazně nižší než u iPhone, výrobní obtížnost je nižší a náklady se blíží LCD displeji používanému v současném iPadu Air.


Podle zprávy se očekává, že se snížením výrobních nákladů MiniLED budou v budoucnu produkty Společnosti Apple střední až vyšší úrovně, které jsou umístěny jako produktivita, nakonec přijmout displeje MiniLED.


Rozumí se, že Guo Mingchi ve zprávě uvedl, že se očekává, že montéři zahájí sériovou výrobu MiniLED iPadů po polovině až konci dubna. Nejnovější průzkum poukázal na to, že současný produkční výnos a kvalita (MiniLED iPad) dosáhly vysokých standardů společnosti Apple.


Zpráva předpovídá, že MacBook Pro používající MiniLED bude sériově vyráběn ve druhé polovině roku 2021. Vzhledem k tomu, že miniled displej MacBooku je méně obtížně vyrobit než iPad, očekává se, že nový MacBook Pro výrazně zvýší dodávky displejů MiniLED ve druhé polovině roku 2021. Očekává se, že v letech 2021 a 2022 budou zobrazovací zásilky MiniLED 10 milionů a 20-30 milionů.

Dvojice:Fucai MiniLED se chystá zvýšit objem pro výrobní kapacitu Blue LED Další:Vuereal a ASM spojují ruce a vyvíjejí technologii Micro LED