Společnost Honeywell uvádí na trh batohy UVC vhodné pro všechny typy přepravy

- Mar 04, 2021-

Společnost Honeywell uvádí na trh UVC batohy vhodné pro všechny typy přepravy


Dne 24. února společnost Honeywell oznámila uvedení na trh nové malé verze založené na systému UV léčby v kabině letadla. Nový produkt obsahuje trubici ultrafialového světla a přenosný batoh, který může uživatelům pomoci rychle a ekonomicky snížit patogeny na povrchu vysokofrekvenčních kontaktních předmětů. Je široce používán v různých vozidlech, od autobusů, vlaků, automobilů až po malá letadla.


Balíček UV ošetření Honeywell&# 39 obsahuje 12palcovou (asi 30 cm) dlouhou trubici ruční lampy, která vyzařuje UVC ultrafialové světlo. Celková hmotnost systému je asi 15 liber (asi 6,8 kg) a je vhodný pro různé prostory, kde se mohou ubytovat lidé, včetně vozidel, budov a dalších sdílených prostor.


Batohová část tohoto produktu může klouzat po zemi jako malý kufr a vestavěná baterie může za 2,5 hodiny přejít ze stavu bez napájení na plný výkon. Přenosná volba v novém produktu zahrnuje také UVC lampu, která stojí pouze 10 centů za použití.


Balíček UV ošetření Honeywell&# 39 může ozařovat povrch cílového objektu v různých výškách a rychlostech podle provozního prostředí a potřeb. Za ideálních podmínek dávkování a rychlosti může ruční ultrafialová lampa pokrýt přibližně 1 čtvereční metr povrchové plochy za 17 sekund a pracovní vzdálenost je přibližně 3,5 metru za minutu. Zařízení dokáže zpracovat vysokofrekvenční kontaktní povrch středně velké business jet kabiny, kokpitu a toalety za 15 minut a může dokončit vnitřní povrchovou úpravu běžných taxíků za 5 minut.


Společnost Honeywell uvedla, že v současné době přijímá objednávky na balíky pro ošetření UV zářením a první várka produktů bude odeslána v dubnu tohoto roku. Systém UV ošetření kabiny letadla uvolněný společností Honeywell byl nyní použit u mnoha leteckých společností a společností zabývajících se pozemním odbavováním, včetně společností JetBlue Airways, Qatar Airways a Brazil' s Blue Airways.


Dvojice:Výzkum nalezen: LED může nahradit laser pro zlepšení paměti astronautů Další:Rychlá expanze čínského LED průmyslu