Foshan Lighting: Nezávisle dokončila vývoj a výrobu LED světelných zdrojů pro celé vozidlo

- Feb 08, 2021-

Foshan Lighting: Nezávisle dokončila vývoj a výrobu světelných zdrojů LED pro celé vozidlo


Foshan Lighting uvedl, že v posledních letech se tržby z prodeje lamp společnosti&# 39 rok od roku zvyšovaly, ale rozsah je stále malý. V roce 2020 budou tržby společnosti&# 39 z prodeje lamp představovat přibližně 6% z celkových příjmů společnosti&# 39.


Foshan Lighting uvedl, že od založení obchodní jednotky společnost' automobilová světla postupně dokončila transformaci z tradičních halogenových automobilových světel na LED světla do automobilů a nyní může samostatně dokončit vývoj a výrobu světelných zdrojů LED pro celé auto, například dálkové a blízké LED světlomety, a průtok vody Směrová světla, LED okolní světla a inteligentní koncová světla jsou vyráběna sériově.


Současnými produkty automobilového osvětlení společnosti&# 39 jsou hlavně světelné zdroje a moduly a nyní vyvíjí adaptivní dálková světla (ADB) a výroba by měla být zahájena v první polovině roku 2021.


Společnost navíc v současné době nedisponuje pixelovým ADB, zejména kvůli relativně vysokým nákladům a obtížné propagaci trhu. Laserové světlomety a OLED patří k designu celého světla a společnost je dosud nezúčastnila.


Foshan Lighting rovněž uvedl, že produkty automobilového osvětlení společnosti&# 39 mají schopnost dodávat automobilové osvětlení. Společnost každoročně projde auditem systému kvality automobilového průmyslu IATF 16949 a až poté, co projde auditem na místě různými výrobci OEM, může vstoupit do dodavatelského systému automobilové továrny&# 39.

Dvojice:Pomocí LED světel byla úspěšně vyrobena první inteligentní továrna SPIC na výrobu Další:Technologie Chenfeng hodlá investovat do výstavby projektu LED osvětlení v Ruichangu