Podrobné vysvětlení rozdílu mezi reflektory a podhledová

- Jan 18, 2017-

Podhledová a bodová světla rozdíl je vidět malé detaily, lidé často pletou dva, tak nevím jak rozlišit podhledová a bodová světla, malé v zde jednoduché představit, co je světlo, osvětlení, jak najít downlight a bodové rozdíly.

Podhledová a reflektory, jaký je rozdíl? první, podhledová a bodová světla podhledová rozdílu. Lampy ve vzhledu Shang vypadá je válcový tvar, mozaika na strop uvnitř, nechte, a strop vypadá je jedním z výše, nedošlo k poškození původních stavebních dekorativní, proto s názvem společné, lampy, lampy světlo svítilen je moderní rodina v porovnání světlo vysoké v porovnání také oproti světlé, s výjimkou rodinných dekorativní zhiwai, byl také pro stavební inženýrství a velkému a tak dále. Sledování těchto mohou pochopit podhledová a bodová světla rozdíl? donand #39; t vědět, vůbec nezáleží, jsme pak naleznete zde.

Co je Spotlight

Zastřelených kontrolky rozdíl a trubice je obecné záběr lampy dekorativní má nařízení atmosféru role, barva rozmanité a bohaté, obecná rodina dekorativní lampa zastřelených slov, používá je tmavě načtené metodou, takzvané temné načten, je ve zdi uvnitř pohřbeno Xia vedení, lampy podle řádcích dekorativní dobře, stály seřazeny článku, zvané lampa s , zastřelil lampy, světla a lampy světla než nahoru, nafocené lampy světla oproti měkké, pro místní dekorativní, jako instalace v TV stěnu povrchu Shang, nebo v uličce Shang. Podhledová a reflektory, jaký je rozdíl? pod malých sérií spojit své příslušné výhody zavedení downlight a bodové rozdíly.

Podhledová a bodová světla rozdíl 1světlo

Downlight a rozdíl mezi 1Te je světlo světlo je směrové, nastavitelné bodové světlo směr, ale nedosahuje příliš daleko, a světlo je měkké, například, mohou být použity pro podsvícení TV stěny, zvyšují atmosféru noci a kde například lze použít k dekoraci verandy, vypadají méně oslnivé. Downlight a reflektor rozdíly se každý cítí velmi jednoduché? a teď buben rozsvítí osvětlení místnosti libovolného umístění, světlo je měkčí, ale jednoduché barvy bez směru.

Downlight a reflektor rozdíl mezi 2Umístění aplikace

Downlight a reflektor rozdíly teď co? viz umístění instalace. Široce používané lampy, nyní největší centrum lze vidět dekorace lampa, říci, lampa je vložen v povrchové vrstvě zdi, tato dekorace nesmí zničit původní vzhled zdi, zachovat budovy a světlo více široce, mohou být plně osvětlené. Osvětlení umístění instalace, je walland #39; s povrchu, není vložena do zdi, to je rozdíl dvou podhledová a bodová světla.

Podhledová a bodová světla rozdíl 3ceny

Podhledová a bodová světla tři – cenový rozdíl. Spoty a podhledová jsou patří do stejné úrovně osvětlení příslušenství, ale za cenu. Naproti tomu reflektory jsou dražší, volba může vybrat některé značky kvalitní osvětlení, nejen že cena je správné, rozumná cena, podhledová a reflektory vizuální styl také má velké, střední a malý model, lze nainstalovat podle vlastních potřeb. Viz výše malé série přivést dolů světla a reflektory rozdíl, věřím, že jsme byli schopni rozlišit dvě.


Dvojice:LED trubice svítí běžné standardní velikosti Další:Možnost LED Downlight éry od interiérového designu