Navrhujte UVC LED moduly z pohledu optiky a struktury, abyste překonali různá pole sterilizace

- Feb 27, 2021-

Jako jeden z rozvíjejících se mezer na trhu se popularita UV LED rok od roku zvyšuje. V posledních letech se do tábora UV LED R& D přidává stále více výrobců, kteří aktivně rozšiřují své uspořádání, aby získali větší podíl na trhu. The" 2019 Deep Ultrafialet LED Application Market Report - Sterilization, Purification and Water Treatment Market" zpráva ukazuje, že v roce 2018, v důsledku dopadu globálního ekonomického prostředí, výrobci UV LED' výnosy nedosáhly očekávaného explozivního růstu, ale dosáhly také růstu stability ve výši.


UV LED má širokou škálu aplikačních scénářů. Předpokládá se, že kromě trhu průmyslových aplikací UVA se v příštích pěti letech stane hlavní součástí trhu UV LED aplikace UVC při povrchové sterilizaci, sterilizaci a čištění vzduchu, sterilizaci statickou vodou a sterilizaci proudící vodou ( 2019-2023). Tempo růstu. Sterilizace čištění vody, povrchová sterilizace, vzduchová sterilizace a některé speciální sterilizační oblasti mají různé požadavky na UV LED moduly, ale zahrnují zejména rychlost sterilizace, životní cyklus a bezpečnostní problémy.


Hangzhou Huiyi Technology Co., Ltd. navrhuje vysoce výkonná UVC LED modulová řešení z hlediska výkonu, vlnového pásma a struktury modulu z hlediska rychlosti sterilizace, životnosti a bezpečnosti UVC LED produktů.


Podle Dr. Meng Nan, vedoucího Huiyi Technology R& D Center, je rychlost sterilizace určena třemi parametry, kterými jsou výkon UVC LED, vlnová délka UVC LED a doba sterilizace UVC LED.

Výkon UVC LED přímo ovlivňuje účinnost sterilizace. Pokud má průtokový modul dosáhnout rychlosti sterilizace 99,99% nebo dokonce vyšší, musí sterilizační výkon splňovat vyšší požadavky. Každá LED má navíc jiné vlnové pásmo a její výkon je také odlišný. Data ukazují, že rychlost sterilizace je ovlivněna pásem LED. Například v pásmu od 273 do 281 se rychlost sterilizace postupně snižuje. Je vidět, že rychlost sterilizace modulu také přímo souvisí s vlnovou délkou UVC LED. V současné době však na trhu není mnoho kapel, z nichž si můžete vybrat, takže více možností lze poskytnout pouze z hlediska výkonu.


Dr. Meng Nan poukázal na to, že rychlost sterilizace určuje tři faktory. Jeho podstatou je absorpce energie. Jsou-li energie i síla odlišné, lze to řídit časem sterilizace, který zahrnuje návrh konstrukce. Obecně je konstrukční návrh modulu řízen odvodem tepla.


Podle zpráv se jak moduly s vysokým výkonem, tak moduly s nízkým výkonem potýkají s problémem nízké účinnosti fotoelektrické konverze. Ve výsledku je více než 95% energie spotřebované UVC LED rozptýleno ve formě tepla. Špatný design rozptylu tepla výrazně ovlivní životnost modulu. . Návrh konstrukce modulu je proto nejprve založen na principu rozptylu tepla. Konkrétně je třeba teplotu přechodu LED čipu řídit pod 85 stupňů Celsia. Na jedné straně zvolte substrát s paticí LED s nejmenším tepelným odporem. Na druhou stranu jsou navrženy některé speciální plány pro design LED podložek a měděná oblast je zvětšena, aby se dosáhlo lepšího odvodu tepla. Zároveň se v konstrukci skořepinové konstrukce a konstrukci skořepiny modulu zabrání stísněným prostorům a podporuje se proudění vzduchu. Kromě toho plně využijte některá další zařízení pro rozptyl tepla, přičemž vezměte v úvahu velikost, rozptyl tepla, hospodárnost a aplikační prostředí modulu.


V současné době společnost Huiyi Technology dosáhla některých úspěchů v oblasti čištění vody a sterilizace vzduchu.


V oblasti čištění vody lze účinek sterilizace odrážet ve dvou aspektech. Jedním z nich je definovat srovnání celkového počtu kolonií před a po sterilizaci, tj. Míry sterilizace (míra sterilizace=celkový počet kolonií po sterilizaci / celkový počet kolonií v původní vodě x 100%). Obvykle je požadavek na míru sterilizace 99,99% -99,9999%. Druhým je definování celkového počtu kolonií zbývajících ve vyčištěné vodě po sterilizaci. S národním hygienickým standardem pitné vody GB5749-85 jako vodícím standardem je celkový počet kolonií na výstupu vyčištěné vody v současné době nižší než 100 cfu / ml.


Technologie Huiyi poskytuje statické nebo dynamické UVC LED sterilizační řešení, které splňuje požadavky zákazníků' sterilizační účinek pro stávající domácí a komerční čističky vody. Především LED čisticího modulu používaného technologií Huiyi Technology bere v úvahu efekt použití, životnost a náklady na použití. Současně existují tři možnosti japonštiny, korejštiny a tchajwanštiny a skupina přijímá 265-275 nm. Kromě toho je produkt vybaven patentovaným odvodem tepla a optickým designem, který maximalizuje účinnost LED a splňuje potřeby sterilizace zákazníků při upgradu produktu.


Uvádí se, že v roce 2018 společnost Huiyi Technology dodala více než 1 milion sad UV-C LED modulů. Očekává se, že v letošním roce bude odesláno velké množství stabilních zásilek (domácích i zahraničních) v oblasti čištění vody.


Kromě toho společnost Huiyi Technology uvedla na trh řadu řešení s použitím vnějších válců z nerezové oceli pro studenou a teplou vodu v kuchyni. Podle požadavků a rozpočtu zákazníka na sterilizaci&# 39 používáme několik vysoce výkonných LED diod 265-275nm k poskytování odpovídajících produktů pro aplikace s průtokem 6-8L / min, přičemž dosahujeme sterilizačního účinku v rozmezí od 90% do 99,99%. Modul využívá jako celek nerezovou ocel 304 pro potravinářství, která má velké aplikační výhody z hlediska bezpečnosti, ochrany životního prostředí a odolnosti proti tlaku.


Rozumí se, že ve srovnání s čištěním pitné vody je průtok kuchyňských aplikací teplé a studené vody mnohem větší než u běžných čističů pitné vody, obvykle nad 6 l / min. V současné době poptávku po tomto aspektu předkládá hlavně exportní trh.

Z hlediska sterilizace vzduchem se jedná především o aplikaci klimatizačního zařízení se sterilizační funkcí. Dr. Meng Nan poukázal na to, že klimatizační produkty se obecně používají v uzavřených prostorách prostředí. Vzhledem k nedostatku opatření pro ventilaci čerstvého vzduchu a okolní teplota je obvykle mezi 18–30 stupni Celsia, poskytuje nejvhodnější prostředí pro množení bakterií a virů, které může snadno vést k uživatelům. „Zejména opakované infekce vnímavých lidí, jako jsou starší lidé a děti. Stávající sterilizační metody nejsou příliš časově efektivní nebo nemohou provádět širokospektrální sterilizaci pro všechny typy bakterií a virů nebo potřebu absence personálu během sterilizace, což má za následek nedostatečné snadné použití.


Za účelem řešení těchto problémů uvedla společnost Huiyi Technology na trh malý sterilizační modul klimatizace, který lze přímo integrovat v blízkosti vstupu vzduchu do klimatizace v domácnosti. Jeho patentovaný optický design plně využívá UV záření, které lze propojit s klimatizací za účelem dosažení čištění v reálném čase, a je bezpečné Vysoká, jednoduchá a pohodlná aplikace.


Společnost Huiyi Technology se hluboce podílí na navrhování a výrobě UVC LED modulů a je odhodlána poskytovat produkty, které efektivně splňují potřeby zákazníků. Byl vystaven na 2019 TrendForce Global UV LED Industry Seminar a přilákal pozornost dalších účastníků.


Dvojice:Osvětlení elektrárny, proud dosáhl dohody o distribuci se severoamerickými distributory Další:Celkový typ odrazu Fresnel Lens-LED volba projekce s úzkým úhlem