Technologie Chenfeng hodlá investovat do výstavby projektu LED osvětlení v Ruichangu

- Mar 14, 2021-

500 milionů juanů! Chenfeng Technology hodlá investovat do výstavby projektu LED osvětlení v Ruichangu


Chenfeng Technology vydala oznámení, že plánuje investovat 500 milionů juanů do výstavby projektu LED osvětlení Chenfeng v Ruichangu v Ťiang-si a založit dceřinou společnost pro provoz projektu LED osvětlení Chenfeng.


Z oznámení vyplývá, že dne 23. února 2021 společnost Chenfeng Technology a lidová vláda města Ruichang v provincii Ťiang-si "Smlouva o investicích a výstavbě projektu LED osvětlení Chenfeng". Investoval do výstavby projektu LED osvětlení Chenfeng v Ruichang City s celkovou investicí asi 500 milionů amerických dolarů. Scale, společnost plánuje založit Jiangxi Chenfeng Technology Co., Ltd. v Ruichang City se schovaných 100 milionů juanů pro provoz projektu LED osvětlení Chenfeng.


Oznámení ukazuje, že celková konstrukční plocha projektu LED osvětlení Chenfeng není menší než 110 000 metrů čtverečních, s ročním výkonem 1,5 miliardy LED prosklených stínidel s vysokým prosklením světla, 1,35 miliardy radiátorů LED žárovek, 1 miliardy držáků LED lamp a 5 milionů sad osvětlovacích zařízení. 3 miliony sad led vysoce výkonových odlévacích dílů a dalších domácích spotřebičů.


V posledních letech se lidová vláda města Ruichang aktivně chopila rozvojových příležitostí průmyslových klastrů Ťi-ťiangu "5+1" a plně využila reformního myšlení a inovativních opatření k energickému rozvoji elektronického a elektrického průmyslu s LED aplikacemi jako hlavní oporou.


Za více než dva roky společnost Ruichang City představila více než 140 společností souvisejících s LED, včetně Společností Kinglight, Signify, Linghang Group, Ruixiang Lighting, Yitong Automation, Bolin Lighting a dalších společností. Poté, co jsou všechny z nich použity do výroby, budou pokrývat suroviny. Přibližně 85 % řetězce LED průmyslu od komponentů světelných zdrojů, krytů, povrchových úprav až po obaly a hotové výrobky.


Ruichang City dnes otevřelo dvě specializované LED logistické linky z Ruichangu do Čung-šanu, Kuang-tungu a Chang-čou, Če-ťiangu a obecné logistické linky pro všechny sociální produkty od Ruichangu po Linyi, Guangzhou, Nanjing, Hangzhou a dalších 10 měst.


Chenfeng Technology uvedla, že dokončení dceřiné společnosti v plném vlastnictví pomůže společnosti využít výhod a zdrojů klastru LED průmyslu v Ruichangu, výrazně zvýší výrobní kapacitu společnosti, rozšíří rozsah trhu a podpoří další expanzi a sílu společnosti a zvýší její komplexní konkurenceschopnost. A schopnosti udržitelného rozvoje mají pozitivní strategický význam.


Dvojice:Foshan Lighting: Nezávisle dokončila vývoj a výrobu LED světelných zdrojů pro celé vozidlo Další:Pokrok ve výzkumu nanofluorescenčních štítků vzácných zemin vzrušených světlem s téměř infračervenou odezvou širokého spektra