Azure Lithium Core očekává, že LED firma letos vydělá 50 milionů

- Mar 06, 2021-

Lithiové jádro Azure očekává, že LED firma letos vydělá 50 milionů


1. března Azure Lithium Core na výročním online briefingu o výkonnosti v roce 2020 uvedlo, že v roce 2021 se očekává, že led podnikání společnosti promění ztráty v zisk a dosáhne zisku více než 50 milionů juanů.


Předtím Azure Lithium Core zveřejnilo svou výroční zprávu za rok 2020. Zpráva ukazuje, že blue lithium dosáhne v roce 2020 příjmů ve výši 4,233 miliardy jüanů, což je roční nárůst o 21,63 %; realizovat čistý zisk ve výši 278 milionů jüanů, což je roční nárůst o 136,33 %. Mezi nimi led podnikání dosáhlo příjmů ve výši 859 milionů juanů, což je roční nárůst o 7,5%, což představuje 20,3% celkových příjmů.


Stojí však za zmínku, že čistý zisk společnosti Huai'an Aoyang Shunchang Optoelectronics Technology Co., Ltd., dceřiné společnosti Azure Lithium Core odpovědné za obchod s LED, připadající společnosti kótované na burze, byl ztrátou 46,4502 milionu juanů.


Proč tedy Azure Lithium Core předpovídá, že v letošním roce promění ztráty v zisky? Na briefingové schůzce Azure Lithium uvedlo, že společnost bude i nadále zvyšovat výzkum a vývoj v oblasti LED a provádět transformaci a modernizaci produktů, od hlavní výroby čipů obecného osvětlení až po výrobu čipů s vyšší přidanou hodnotou, jako je vysoká účinnost světla, podsvícení a osvětlení zařízení.


Pokud jde o strategické plánování podnikání LED, společnost uvedla, že led podnikání bude i nadále zkoumat technologickou aplikaci "posílat více světla s nejmenším množstvím světla", neskrývá cestu špičkového a diferencované vývoje a vždy bere "špičkové "technologie, špičkové produkty a špičkové zákazníky" jsou cíli společnosti. Pokračujte v rozšiřování produktových řad, optimalizujte strukturu produktů a pokračujte v upgradech produktů založených na špičkových základních produktech, jako jsou velké flip-chip, vysokonapěťové a vysoce účinné, podsvícení a MiniLED. Dodržujte dlouhodobou a normalizovanou výstavbu R&D systému a považujte technologické vedení za základní koncept rozvoje podnikání. V hlavních produktech společnosti vždy o krok napřed.


Modré lithiové jádro zároveň bude aktivně implementovat patentové uspořádání a pokračovat v rozšiřování příkopu. Průběžně optimalizujte rovnováhu porovnávání kapacit a využití výrobní linky v důsledku zvýšení podílu špičkových produktových zakázek a včas doplňte a upravte zařízení výrobní linky, abyste zajistili, že míra využití výrobní kapacity je na vysoké úrovni. V roce 2021 budeme pokračovat ve výzkumu a vývoji, budeme pokračovat v úpravě struktury produktů a struktury zákazníků, zvýšíme podíl špičkových produktů na více než 80%, udržíme nejvyšší domácí technickou úroveň v některých produktových oblastech a dosáhneme netto zisku 50 milionů juanů.


Ve skutečnosti se v posledních dvou letech odvětví LED čipů jako celek nakládá s obdobím sestupné korekce. Druhořadí výrobci a zaostalá výrobní kapacita se stáhli z trhu. Koncentrace průmyslu LED čipů se postupně zvyšovala a začal se objevovat efekt hlavy.


Micro/MiniLED se zároveň nachází v kritickém období těsné expanze kapacity a expanze trhu. V souvislosti s obchodními třenicemi a novou korunovou epidemií je polovodič třetí generace také v důležité inkubační době. V této souvislosti začíná nové kolo růstu LED čipů a další rozvoj se dotkou dostanou i společnosti ve spojení.


Dvojice:Poptávka po neviditelném světle a miniLED vzkvétá a provoz Everlightu v 1. čtvrtletí je optimistický Další:LED komponenty, příjmy Lite-On se v únoru zvýšily téměř o 20% ročně