Nové lineární zálivu osvětlení a Design 60W 1,5 m 7200lm Industrial High Bay vedl lineární vysoká zálivu světlo svítidel

Nové lineární zálivu osvětlení a Design 60W 1,5 m 7200lm Industrial High Bay vedl lineární vysoká zálivu světlo svítidel

Vyvážíme, nové lineární zálivu osvětlení a design 60W 1,5 m 7200lm průmyslové vysoké bay Objímkové doplňky osvětlení led lineární vysoké zálivu svítidla. Vyrábíme především led lineární světlo série, která zahrnují v led lineární výškovými světlo, lineární přívěsek světlo, lineární světlo tri-proof, atd. Naše výrobky získaly CE, ROHS, ETL, UL, DLC certifikát.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. nový design vysoká zálivu led lineární žárovkyNové lineární zálivu osvětlení a design 60W 1,5 m 7200lm průmyslové vysoké bay Objímkové doplňky osvětlení led lineární vysoké zálivu svítidla


2. Zavedení produktuNový design vysoké záliv led lineární zářivky
TotoNový design vysoké záliv led lineární zářivkyis1.5m délka s 60W. Je to použité forindustrial svítidel. Svítidla přijatá vysoký světelný čip, tak jeho celková lumen je o 7200lm. Vstupní napětí svítidla je AC110-240V, který je vhodný pro Evropu, Asii a Americe. Pro kanadské zákazníka také zajistíme řešení vhodné osvětlení standardní vstupní napětí pro vás.


3.Specifikace produktuNový design vysoké záliv led lineární zářivky


Délka

1490 (L) X 93 (W) X 60 (H) mm

Příkon

60W

Materiály

Hliníkový profil

Glass(PC)

Mléčné /Clear/Frosted

Barevná teplota

2800-3200K, 4000-4500K; 6000-6500K

CRI

>80

Světelný tok

100-120LM/W

Hodnocení třídy krytí IP

IP40

Pracovní teplota

-20~80℃

Vyzařovací úhel

120°

Délka života

50000 hodin

Certifikace

CEROHSETL

Barva krytu hlavy lampy

Bílá / stříbrná /Black(optional)

Záruka

3-5 let

Instalace

Přívěsek / povrchová montáž se provádí


4. Funkce produktu a použitíNový design vysoké záliv led lineární zářivky
* Hliníkové pouzdro otevřela plísní sami
* Použití PCB, spíše než trubice
* Připojení světla s konektorem
* Návrh zabezpečení pro výstupní vodič
* Dvě možnosti pro výstupní vodič
* Vhodné pro supermarket, sklad a továrna


5. FAQ (4-6个)

Keylux osvětlení Co., LTD

Otázka: jak se LED udržet potraviny čerstvější než konvenční zdroje světla?

ODPOVĚĎ:LED diodynevyzařují ultrafialové světlo a nenoste tepla v paprsku, na rozdíl od jejich běžné protějšky. To pomáhá udržet potraviny čerstvější chladniček a chladírenských skladů.

Q: Proč LED vyžadují napájení/ovladače?

ODPOVĚĎ:LED diodyjsou zařízení nízkého napětí. Proto, že vyžadují zařízení / napájení jednotka / driver, nebo integrovanou elektronikou, která převod síťové napětí na nízké napětí ke spuštěníLED diody. Někdy má řidič elektroniky, který dokáže interpretovat řídicí signály ztlumeníLED diody.

Q: co znamená životnost 50.000 hodin průměr u - LED?

A: 50.000 hodin by znamenalo 5,7 let, je-li světlo je provozován 24 hodin za den, 7,6 let, je-li světla jsou na 18 hodin denně a 11,4 letech 12 hodin denně.

Q: jak dlouho LED naposledy než konvenční světlo zdroj?

Odpověď: obvykleLEDbude trvat čtyřikrát déle než CFL a 25 krát déle než klasická žárovka zdroj, který dává stejné množství světla.

Q: LED svítidlo je horká na dotek. Proč to je?

A:LEDčip nebo lehký motor produkuje teplo. To musí být rozptýlena co nejdříve. To se obvykle provádí s chladičem, který má často ploutve. CoolLED diodyjsou efektivnější, než ty horké. Mají také delší životnost. Jistě, vyšší mocLED diodyobecně spusťte teplejší než nízkoenergetický ty kvůli extra teplo odebrat.


Měl nové lineární zálivu osvětlení a design 60w 1,5 m 7200lm průmyslové vysoká zálivu vedla svítidla lineární vysoká zálivu světlo vychází vstříc vašim potřebám, Vítá vás koupit s naší továrně. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů různých LED výrobků v Číně bude také vám nabízíme vlastní služby.

Hot Tags: nové lineární zálivu osvětlení a design 60w 1,5 m 7200lm průmyslové vysoké bay Objímkové doplňky osvětlení led lineární vysoká zálivu světlo armatury, Čína, dodavatelé, výrobci, factory, vlastní
Dvojice:Tovární cena 72W 150cm 8600lm lineární High Bay vedly komerční dovybavení lineární svítidla s 5 let záruka Další:DLC uvedeny 50W 5ft korelovat Max 100 m korelovat Led lineární průmyslové lineární zálivu rozsvítí

Dotaz

You Might Also Like