Tovární cena 72W 150cm 8600lm lineární High Bay vedly komerční dovybavení lineární svítidla s 5 let záruka

Tovární cena 72W 150cm 8600lm lineární High Bay vedly komerční dovybavení lineární svítidla s 5 let záruka

Jsme na trh výrobní cenu 72W 150cm 8600lm lineární vysoká zálivu led retrofit obchodní lineární svítidla s pětiletou zárukou. Jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní a odolné osvětlení produktů pro odběratele s velmi příznivou cenou. Každý rok se účastníme různé výstavy Zobrazit náš nový produkt osvětlení.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

1. průmyslové lineární osvětlení s 5 let zárukaTovární cena 72W 150cm 8600lm lineární vysoká zálivu vedla retrofit obchodní lineární svítidla s 5 let záruka


2. Zavedení produktuprůmyslové lineární osvětlení s 5 let záruka
Totoprůmyslové lineární osvětlení s 5 let zárukaje vysoká power72W 150cmlength led commercialhigh zálivu trubice. Přijatý Epistar 2835 čip, celková světelná účinnost světla je 8600lm. CRI světlo překročit 80, který se vztahuje k supermarketu. Tento lineární světlo, určené pro podporu povrchu nasedl a pozastaveno.


3.Specifikace produktuprůmyslové lineární osvětlení s 5 let záruka


Délka

1490 (L) X 93 (W) X 60 (H) mm

Příkon

72W

Materiály

Hliníkový profil

Glass(PC)

Mléčné /Clear/Frosted

Barevná teplota

2800-3200K, 4000-4500K; 6000-6500K

CRI

>80

Světelný tok

100-120LM/W

Hodnocení třídy krytí IP

IP40

Pracovní teplota

-20~80℃

Vyzařovací úhel

120°

Délka života

50000 hodin

Certifikace

CEROHSETL

Barva krytu hlavy lampy

Bílá / stříbrná /Black(optional)

Záruka

3-5 let

Instalace

Přívěsek / povrchová montáž se provádí


4. Funkce produktu a použitíprůmyslové lineární osvětlení s 5 let záruka
* Kryt: hliník + PC kryt, efektivní tepelné vodivosti
* Vysoká světelná účinnost je 120lm/w, nahradit dv ěma světlo
* Návrh jedinečné zabezpečení na konci pro výstupní vodič
* 0-10V, provozu a DALI Stmívatelné jsou k dispozici.
* Přisazená andamp; pozastavena k dispozici.
* Vhodné pro supermarket, sklad a továrna


5. FAQ (4-6个)
Keylux osvětlení Co., LTD

Q: co znamená SMD?

A: SMD znamená povrchová montáž dioda. To je lepší technologie než první generace DIPLED diody. SMD typLED diodyjsou namontovány na hliníkové podložce a zahalila do epoxidové pryskyřice.

Q: Proč se LED za zelené technologie?

ODPOVĚĎ:LED diodyjsou efektivnější než většina ostatních světelných zdrojů, takže obvykle spotřebovávají méně energie pro daný úkol nebo v spesific světelného výkonu. Také že neobsahují žádné nebezpečné materiály toxické rtuti. Navíc,LED diodymají delší životnost a tudíž snižuje četnost likvidace lampy.

Q: Jaké jsou společné problémy nebo problémy, které nastat při použití LED svítidel v drsném prostředí?

A:LEDřidiči mohou selhat předčasně kvůli průniku vlhkosti a kondenzaci. Kabiny řidiče musí být řádně uzavřené, aby tomu zabránit.
LED diodyjsou méně odolné vůči vlhkosti než jiné zdroje světla. To znamená, že zvláštní pozornost musí být věnována svítidlo těsnění a průchodky.

Q: jak se LED diody zobrazují šedě?

ODPOVĚĎ:LED diodyjsou zobrazeny šedě, modulace PWM pulsní šířka nebo konstantní současné snížení CCR. PWM stmívač zahrnuje přepínání aktuální vysokou frekvencí od 0 do Jmenovitý výstupní proud. CCR stmívání: požadovaná úroveň osvětlení je úměrná proudu tekoucího přesLED. Proud protékáLEDneustále a je zvýšena nebo snížena založené na tom, zdaLEDje dále nebo jasnější.

Tovární cena 72w 150cm 8600lm lineární vysoká zálivu vedla retrofit by obchodní lineární svítidla s 5 let záruka vychází vstříc vašim potřebám, Vítejte koupit s naší továrně. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů různých LED výrobků v Číně bude také vám nabízíme vlastní služby.

Hot Tags: tovární cena 72w 150cm 8600lm lineární vysoké zálivu led retrofit obchodní lineární svítidla s 5 let záruky, Čína, dodavatelé, výrobci, factory, vlastní
Dvojice:Deformovatelné Led Garážové Světlo S 3 Nastavitelnými Panely Další:Nové lineární zálivu osvětlení a Design 60W 1,5 m 7200lm Industrial High Bay vedl lineární vysoká zálivu světlo svítidel

Dotaz

You Might Also Like