Akrylové kulaté stropní LED světlo s inteligentním ovládáním aplikací

Akrylové kulaté stropní LED světlo s inteligentním ovládáním aplikací

1.24W podhledové kulaté LED stropní světlo, 12palcová moderní designová stropní lampa. 2.Tři v jedné CCT teplotě lze zvolit. Teplá 3000K, neutrální 4000K, chladná 6500K. 3. Vynikající komponenty, které zajišťují kvalitnější osvětlení po delší dobu a ušetří váš 70% účet za energii 4. Snadná instalace instalací základny pod strop, přišroubujte světlo na základnu pro ložnici, bydlení, kuchyň, chodbu, Koupelna

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Akrylové kulaté moderní stropní svítidlo pod omítku s inteligentním ovládáním aplikací a ovládáním bluethooth

high brightness led ceiling lightFunkce


Toto ultratenké moderní svítidlo, které vám poskytne špičkové svítidlo, je vybaveno vestavěným LED osvětlením, které eliminuje potřebu nákupu a výměny drahých žárovek. Index barevného vykreslení (CRI) stropního svítidla pod omítku je až 80Ra, obnovte původní a skutečnou barvu.

302mm round ceiling lightFunkce Specail: Světlo Vyrobené z vysoce kvalitního stínítka pro PC má vysokou propustnost světla, méně blu-ray, odmítá světelné znečištění. Může být stmívatelné pomocí APP a dálkově, můžete nastavit libovolný požadovaný jas. 10-20% jas se doporučuje, když jste v posteli, bude chránit vaše oči ve srovnání s jiným značkovým světlem a mimo blikání, antireflexní.


Instalace: Dobře zabalená a nutná instalace, ale rozhodně stojí za to. (Podrobnosti viz obrázek)

Široká aplikace: Naše kulatá LED zapuštěná montáž je ideální pro ložnici, kuchyně, skříně, schodiště, sklepy, koupelny, umývárny atd.


FAQ


Otázka: Je světlá plocha plochý kruh, nebo je hrana uprostřed kruhu kruhu zakřivená?

Odpověď: Je plochá.


Otázka: Existuje náhradní led pásek?

A: Ne.


Otázka: Může to být stmívatelné bluethoothovým ovládáním nebo inteligentním ovládáním aplikace?

Odpověď: Ano, může být.

Pokud akrylové kulaté stropní svítidlo s inteligentním ovládáním aplikací vyhovuje vašim potřebám, vítejte na nákup v naší továrně. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů různých produktů LED v Číně vám také nabídneme přizpůsobené služby.
Hot Tags: akrylové kulaté LED stropní světlo s inteligentním ovládáním aplikací, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru
Dvojice:100 stop LED Strip Světla Hudba Sync Další:CCT nastavitelné ultratenké stropní světlo

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit