LED kulaté barové osvětlení Hliníkový držák kanálu Mléčný kryt pro LED pásové světlo

LED kulaté barové osvětlení Hliníkový držák kanálu Mléčný kryt pro LED pásové světlo

Zatímco hliníkový kanál s kulatým tvarem je domovem a chrání vaše LED pásky před prachem a fyzickým kontaktem. Kryt mléčného/ústřicového bílého kanálu rozptyluje drsný jas led světel. Kromě toho dostanete dva typy montážních spon (ocel) a 2 ks koncových krytů jeden počítačový kanál, což vám dává větší kontrolu a flexibilitu nad dostupnými možnostmi montáže a celkovým designem interiéru.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Funkce:

1. Náš kulatý hliníkový kanálový systém poskytuje profesionální povrchovou úpravu a moderní estetiku pro širokou škálu projektů osvětlení LED pásů.

2. Kryt změkčuje "skvrnitost" LED pásových světel a činí světlo, které je nejen konzistentnější, ale příjemné (označované jako "světelná lišta" nebo "neonový efekt).

3. Vzhledem k tomu, že lepicí podložka na LED pásových světlech umožňuje pouze jednu instalaci, než ztratí svou lepivost, jejich umístění do LED hliníkových kanálů je okamžitě učiní přenosnými.

4. Najděte perfektní místo k osvětlení, aniž byste museli znovu plýtvat dalším LED světlem.

1

Specifikace:

Číslo položky:TED001PF8

Materiál: Slitina T5-6063.

Povrch:eloxovaný

KRYT PMMA/PC:Mléko/Matný/Čirý kryt

Šířka zdroje osvětlení: 12,2 mm

Volitelná délka: 0,5-3M

Obrázek:Aplikace:Kuchyňské skříňky, skříně, schody, vystavovatelé a reklamy.

led aluminum channel application

Doprava a platba

shipping and payment way

Faq

Otázka: Kolik stojí forma?

A: Náklady na formu závisí na různých návrzích, vyhodnotíme je podle výkresu.


Pokud led kulatý bar svítí hliníkový držák kanálu mléčný kryt pro led pásové světlo uspokojí vaše potřeby, vítejte na nákupu v naší továrně. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů různých LED produktů v Číně vám také nabídneme službu na míru.
Hot Tags: led kulaté barové světla hliníkový držák kanálu mléčný kryt pro led pás světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené
Dvojice:Kulatý styl tvarovaná LED tyč světla hliníkový profil Další:Kruhový LED hliníkový profil LED Lineární osvětlovací kanál

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit