LED rohový hliníkový profil LED kanál s držákem z nerezové oceli

LED rohový hliníkový profil LED kanál s držákem z nerezové oceli

Tento rohový hliníkový profil je přizpůsobený led pás enclosrure.3 typy krytů avaiable: clear / matné / mléčné. Elektrické vedení lze připojit přes spodní nebo dva konce led profilu. Díky bezproblémové spojení mezi profily. Tato sada obsahuje hliníkový kanál, kryty, čepice a držák, které jsou potřebné pro kompletní instalaci hliníkového kanálu. Je určen pro všechny druhy indoor corner projektů.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Specifikace:

Položka:TED001P18

Materiál: Slitina T5-6063.

Povrch:Eloxovaný

PMMA/PC Kryt: Mléko/Matný/Čirý kryt

Šířka zdroje osvětlení: 12,2 mm

Volitelná délka: 0,5-3M


XX1

Obrázek:


Aplikace:

Může být aplikován na interiérový design, nábytek (kuchyňské skříňky, skříně, tenké nábytkové prvky), schody, vystavovatele a reklamy.

led aluminum channel application

Výhodu:

LED light bar bydlení: Tento rohový lednový kanál lze použít na povrch namontovaný pro rohové místo.s šířkou menší než 10mm led pásovým light.with konektorem pro připojení hliníkového kanálu pro delší délku a jejich vytvoření dokonale vhodných pro hrubé vnitřní nebo venkovní použití.


Rozptyluje teplo: Hliníková konstrukce kanálu rychle rozptýlí minimální teplo vytvořené LED diodami a může snadno zdvojnásobit životnost světel.

Balíček:

● Každá sada hliníkových profilů obsahuje

● Hliníkový kanál×1PCS

● Kryt počítače×1PCS

● Koncovky×2PCS

● Klipy×2PCS


Hot Tags: led rohový hliníkový profil vedl kanál s držákem z nerezové oceli, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, přizpůsobené
Dvojice:12,5 mm vnitřní šířka 45 stupňů úhel roh hliníkový led profil pro osvětlení skříně Další:Vodotěsný venkovní hliníkový profil s LED kanálem

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit