45 stupňový rohový hliníkový profil Led hliníkový profil LED pásové světlo

45 stupňový rohový hliníkový profil Led hliníkový profil LED pásové světlo

Led hliníkový profil se používá pro instalaci led pásových světel. Eloxovaná povrchová úprava led hliníkového profilu poskytuje maximální ochranu proti prvkům, zabraňuje korozi a korozi a činí je dokonale vhodnými pro hrubé vnitřní nebo venkovní použití. Současně jsou k dispozici difúze pro maximalizaci ochrany led pásu a pro řízení rozptylu světla z pásu. Koncovky jsou také k dispozici pro plné obklopení profilu a také čistě nasměrování kabeláže na pás.

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Funkce

  • Pouzdro profilů z hliníkových led: Je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu z hliníkové slitiny 6063-T5, povrchového povlaku, antikorozní, bez rzi a bez zabarvení.

  • Vytlačování PC: Přijímá ekologický kryt počítače zpomalující hoření, má výhodu vysokého rozlišení a vysokého prostupu světla, který chrání led diodu před prachem.

  • Koncovka: Je vyrobena z kovových metárů. Má lepší odvod tepla a dodá estetický pocit vzhledu lamp a lampionů. Zavěšený s klipy, je bezpečnější a silnější.

  • Hladký řez: Pomocí pokročilého laserového řezací stroje je řez hladký a snadno se instaluje. Indear pro skříně, schody, skříně, exponáty, nábytek, pracovní stanice atd.

Specifikace

Model

TED001PN4

Materiál

Hliník 6063-T5

Vnitřní šířka

20,55 mm (vkládání pásů)

Oblek na proužek

Méně než 20,55 mm široká

Povrch

Eloxované stříbro

Kryt počítače

Průhledné nebo mléčné

Krycí materiál

Polykarbonátu

Příslušenství

Koncovky a závorky

Dostupná délka

0,5m-3m

Použití

Zavěšení nebo montáž na povrch

Záruka

2 roky

Aplikace 
* Oblek pro kancelář, domov nebo obchod
* Používá se pro osvětlení namontované na odpružení nebo rohovém povrchu
* Lze použít jako kuchyňské skříňky / zapuštěné skladovací police / Police na knihy Osvětlení atd.
* Volitelná jiná délka, od 0,3 metru do 3 metrů


Faq

F: Jaké je vaše MOQ ? Mohu si objednat malé množství pro testování na první objednávku?

Otázka: Pro nového klienta keylux přijímá malou objednávku na budování vzájemné důvěry a dlouhodobých obchodních vztahů.

 

F: A co kvalita vašeho produktu?

Otázka: Produkt KEYlux prošel certifikací CE & ROHS. Pokud vy nebo vaše země vlastní máte nějaký zvláštní požadavek na certifikaci pro import, KEYlux se bude snažit, jak nejlépe to udělat pro klienty.Pokud 45 stupňový rohový hliníkový profil vedl hliníkový profil led pásové světlo uspokojí vaše potřeby, vítejte u nákupu v naší továrně. Jako jeden z předních výrobců a dodavatelů různých LED produktů v Číně vám také nabídneme službu na míru.
Hot Tags: 45 stupňový rohový hliníkový profil vedl hliníkový profil led pásové světlo, Čína, dodavatelé, výrobci, továrna, na míru
Dvojice:Hliníkový rohový profil LED pro vytlačování profilů na zeď Další:Závěsný roh vytlačovaný LED hliníkový profilový světelný kanál

Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit