Proč je snadné špatné léto LED osvětlení

- Jun 16, 2017-

Já nevím, pokud jste nenašli, zda jeLED žárovky, LED stropní, LED lampy, LED světlomet, LED důlní lampy, atd., v létě je snazší špatné, mnohem horší, než pravděpodobnost zimy, což je důvod, proč?

Odpověď na jednu otázku: není dobré chlazení lampu, letní počasí teplota je poměrně vysoká, LED světlo bude horečka, lampa je vyhořet.

Takže co je důvodem?

1. lampy tepelnou vodivostí materiálu není dost, například stávající žárovka nekvalitního plastu, neexistuje žádný odporovými, lehké teplo nemůže vést, jak není špatné?

2. světelný design nepřiměřená, že je hodně osvětlení není chlazení, řekl přímo na shromáždění příslušenství, nikoli prostřednictvím vědeckých experimentů, jak není špatné?

3. instalace prostředí je iracionální, LED osvětlení instalace vyžaduje určité množství chladicího prostoru na teplo, je že instalace prostředí je mokrá, LED svítilny ve vlhkém prostředí, ale také snadné špatná, protože LED lampy jsou elektronické komponenty, vliv na výkon a vést k snadné špatná. Z tohoto důvodu pouze uživateli používat jejich vlastní pozornost.

Abych to shrnul, letní LED osvětlení je snadné špatné, především kvalitu světla s použitím problém ve výběru svítilen, použití svítilny musí věnovat pozornost procesu.


Dvojice:Osvětlení knihkupectví třemi běžnými způsoby Další:Funkce Led pásky