Co je stroboskopické

- Aug 23, 2017-

Světelný zdroj LED a lampa se rozsvítí hlavně z špatného napájecího zdroje napájení, jako je kapacitní napájecí zdroj RC, vysoký spínaný napájecí zdroj. Otestujte a zjistěte světelný zdroj LED a lampa je stroboskopická. Jednoduchým způsobem je otevření funkce fotoaparátu a fotoaparátu v telefonu, elektronický hledáček, který nastavuje orientaci objektivu na světelný zdroj LED , rámování obrazovky představovalo více než 2/3 telefonní obrazovka, je blízko k pozorování světelných zdrojů LED, jako je mobilní ph jeden LCD displej vidět zdroj světla má zřejmé černé pruhy válcování nebo jasné a tmavé změny, můžete určit strobe.

 

Příčina stroboskopie

 

Zdroj světla LED a stroboskopický světelný zdroj jsou napájeny hlavně díky použití napájecí sítě střídavého napájení způsobené jednoduchým odporem do napájecí sítě, frekvence napájecí sítě a její frekvence a další zvuková zvlnění nelze filtrovat. Napájení AC usměrňovačem a RC kondenzátorem poskytující puls DC pulsu má větší volatilitu, parazitární 50 Hz, které se v lidském oku blikají. Frekvence, 100 Hz, 150 Hz, 200 Hz, fluktuace kmitočtu kmitočtu jsou viditelné. Špatné spínací napájení řezání rohů, okruh není navržen, kapacita elektrolytického kondenzátoru je příliš malá, vede k nízkofrekvenční zvlnění je obtížné filtrovat, takže stroboskop je nevyhnutelný. Koupit lehké volby Lu Xing

 

Ohrožení bouří?

 

1, může způsobit poškození mozkových buněk

Vědci řekli, že při pozorování EEG bylo zjištěno, že i když světelný záblesk v prostředí téměř nevěděl o sítnici těla, může stále rozlišovat frekvenci 100-160Hz nebo dokonce až 200Hz světlo a reagovat. U kočky jako reprezentativní experimenty na zvířatech, 100-120 Hz světlo způsobilo jeho popáleniny mozkových buněk, hořící buňky jsou laterální geniculate tělo, organizace hraje roli v ovládání oka.

 

2, může ovlivnit čtení a zraku

Studie ukázaly, že fluorescenční světlo a záblesk jasu displeje CRT ovlivní lidi při čtení textu, když trajektorie pohybu očí kromě toho v některé zprávě o kontrole stavu také zjistila, že poškození zraku je způsobeno zábleskem fluorescenčního světla.

 

3, může vyvolat migrénu

Experimenty ukazují, že frekvence 100Hz zářivky může způsobit, že kancelářští pracovníci zvýší výskyt bolestí hlavy, samozřejmě se tento efekt obvykle považuje za zvláštní případ pouze u zvláštní populace.

 

4, snížit efektivitu práce a vést k pracovním úrazům

V oblasti lehkého průmyslu , potravinářství, tisku, elektroniky, textilu a dalších průmyslových odvětvích bude obecné použití přímého fluorescenčního světelného pole, jako je potrubí, údery způsobené zrakovou únavou, migréna, způsobí obtíže při umístění, nízkou produkční účinnost a další otázky; V průmyslu, jako je provozovatel jeřábu, protože stroboskopie způsobená zrakovou únavou způsobí obtíže při umístění, provozních chybách a dokonce může vést k nehodám; v rychlosti pohyblivého předmětu a multiplikátoru kmitočtu stroboskopického kmitočtu bude pohyb pohybu objektu způsobovat statickou, reverzní, pomalou rychlost a další tři druhy periodického opakovaného falešného vidění, které snadno povedou k pracovním úrazům.


Dvojice:Jaké jsou rozdíly mezi LED světla a obyčejná světla Další:Co je princip stmívání 0-10 v?