Jaké jsou správné body osvětlení interiéru?

- May 26, 2017-

Prostředky výběru barev vnitřního světla, nejen rozdíly mezi barevnou teplotou zdroje světla, by měly zahrnovat také osvětlení, výkon, index vykreslení barev a další parametry, stejně jako světla a světlo s přiměřenou shodou. Takže, jaká je barva vnitřního světla na konci?


Uspokojte funkční požadavky

Funkční požadavky místního prostoru jsou první, které je třeba vzít v úvahu, jako je základní osvětlení domácího prostoru, potřeby osvětlení čtecí oblasti, požadavky na osvětlení a vykreslování barev v kuchyni a jídelně, osvětlení A barva oblasti skladování oblečení Oblast poptávky, atd., Před nákupem lamp musí nejdříve udělat očekávanou scénu.


Zajistěte pohodlí

Nefunkční oblast osvětlení, aby se předešlo oslnění, aby se snížilo zbytečné světlo způsobené světelným znečištěním. Použití zdroje nepřímého osvětlení s nízkou barevnou teplotou může přinést měkké světlo, pomáhat uvolnit


A vnitřní dekorace použitého materiálu s rozumnou shodou

Nástěnná malba, obložení dveří, dlažba, nástěnná malba, barevný koberec, polštáře na polštářky s vysokou nasycenou polštářkou, bábiky a upomínkové předměty na polici představují prostorovou plochu místního vizuálního těžiště a materiálů, Možnost reprodukce barev, schopnost osvětlení lampy, velikost bodových požadavků nejsou stejné, rozdílný zdroj světla a výběr lampy, což ukazuje, že barevný efekt je téměř úplně jiný.


Rozdělení světla a stínu

Tvar lampy ovlivní světelný zdroj ozařovacího rozsahu, různé úhel a směr instalace, mají různé efekty výkonu, které ovlivňují projekci stěny v horní části rozložení světelných a stínových oblastí.


Další návrhy

Svítidla Světelný zdroj Pokud se rozhodnete věnovat pozornost typu rozhraní a instalaci požadované velikosti a stejnou světelnou vrstvu světelného zdroje, pokud možno v barevné teplotě a konzistenci barev.


Následující je specifičtější pro výběr barvy světla v interiéru, aby se provedla malá diskuze, s přihlédnutím k výrazu dotazníka, nejdříve diskutujeme o problematice teploty barev.


V interiéru barvy osvětlení podle požadavků na funkční osvětlení zvážíte možnost komfortního osvětlení, úrovně osvětlení konstrukčního dílu a odkazovat se na vizuální těžiště výchozí polohy, zvolit teplotu barev, světelný tok , Barevný index, výkon, tvar velikosti příslušného zdroje světla a podpěrných svítilen.


Dvojice:Led Profil Další:LED hlasové ovládání osvětlení výrobce analýza koridor chodba schodiště hlasové ovládání držák lampy byl zlomený, není jasný, selhání?